Amerikai csatahajók

Több
6 éve 5 hónapja #47071 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

BigaC írta: A Montana jól bevált a kláncsatákban, egyre többet látom. Ez volt a legelső X-es nagyvasam, kicsit félre is raktam, mert sokat bénáztam vele az Iowa után. Aztán a Kurfürst érkezése se biztatott a vele való játékra. Mostanában kezdem újra felfedezni, jó kis csónak, s mintha erősebb lenne-többet bírna, mióta első X-esként megszereztem. Annyira nem mozgékony, mint az Iowa, de nem kell szégyenkeznie, zászlóval 30 csomóval megy, jó a légvédelem, és +1 torony mint az Iowa.

Es tokeletes rombolo vadasz. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47081 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

BigaC írta: A Montana jól bevált a kláncsatákban, egyre többet látom. Ez volt a legelső X-es nagyvasam, kicsit félre is raktam, mert sokat bénáztam vele az Iowa után. Aztán a Kurfürst érkezése se biztatott a vele való játékra. Mostanában kezdem újra felfedezni, jó kis csónak, s mintha erősebb lenne-többet bírna, mióta első X-esként megszereztem. Annyira nem mozgékony, mint az Iowa, de nem kell szégyenkeznie, zászlóval 30 csomóval megy, jó a légvédelem, és +1 torony mint az Iowa.


Én is vagy azzal vagy a yamatoval megyek. Mondjuk nekem inkább utóbbi jött be cw-n jobban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48027 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48030 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48036 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta:

nwa5000 írta: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.


Most néztem meg. Valahogy úgy. Nem csoda, hogy cirkáktól is olyat kaptam néha, hogy arról koldultam. :(

Van egy hajó, ami kocsmai verekedéshez tökéletes lenne, erre lassú, szögelni sem lehet vele. Nem fogom bánni az eladását, amint meg lesz az NC.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48037 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.