Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 119 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amerikai csatahajók

Amerikai csatahajók 3 hete 13 órája #48511

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 423
chapo990 beküldte:
Nem a vízvonal alatti találattal volt bajom, láttam már olyat, hanem hogy az orrom hegyét ért találatra beadta a citkót. Oldalról jött a skuló, nem szemből, szóval esélytelen, hogy a citadella közelében járt volna. Na az volt az érdekes.
Mennyire oldalról? 45-35 fokos szögben már a torony alatt simán bemegy citadellába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Amerikai csatahajók 3 hete 13 órája #48513

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 204
Akkor szerintem a szerver oldalról késve érkező információ lesz a háttérben. A te gépeden korábbi állapotot láttál, mint ami valóban volt.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48516

• chapo990 [WOWS]
  • chapo990 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 222
Storm beküldte:
Mennyire oldalról? 45-35 fokos szögben már a torony alatt simán bemegy citadellába.

Írtam már előtte, rám lőtt oldalról, lassítottam, elém estek a lövedékek egy kivételével, amelyik az orrom hegyét érte oldalról nagyjából derékszögben. A tornyok közelében sem volt semmi.

Ilyen szerver laggok meg nemigen szoktak lenni normális pinggel, meg mittoménmivel. Gépmmel, netemmel se volt semmi gond. Videókban szoktam látni olyasmiket (lövés, mikor a torony még nem fordult oda, meg ilyenek). De mindegy, tudjuk be ennek.
Utolsó szerkesztés: 3 hete 12 órája Írta: chapo990.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48518

• AtuqShaman [T-F-K]
  • AtuqShaman profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 430
Hasonlo nekem is volt. Kolega rombolo ele lottem, hogy mozduljon mar szpotolni, ne sziget mogott bujkaljon. Csobban is a viz a boven rombolo elott(ami allt) 2 nagy csobbanas volt, erre levett a HPjabol 3k-t. Csak lestem mint a lukinyul.
Minden ellenállás hasztalan. Készüljenek fel az asszimilálásra.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48520

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
chapo990 beküldte:
Videókban szoktam látni olyasmiket (lövés, mikor a torony még nem fordult oda, meg ilyenek). De mindegy, tudjuk be ennek.
Az replay bug.

Szerver laggra tippelek én is, mert a hajó orrába csak overpen mehet oldalról.
Utolsó szerkesztés: 3 hete 12 órája Írta: Storm.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48523

• chapo990 [WOWS]
  • chapo990 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 222
Storm beküldte:

Főleg amcsi bb orrába, ahol elvileg egy darab páncél se nagyon van XD
Más: Mit is mondtál, meddig él a 35xp/gold akció? jan2? azon belül tudni pontosan? (nem is értem, ott miért nem írják az akció időtartamát, mint pl a hajóknál)

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48527

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
chapo990 beküldte:
Storm beküldte:

Főleg amcsi bb orrába, ahol elvileg egy darab páncél se nagyon van XD
Más: Mit is mondtál, meddig él a 35xp/gold akció? jan2? azon belül tudni pontosan? (nem is értem, ott miért nem írják az akció időtartamát, mint pl a hajóknál)
Tier 8-tól a BBknek 32mm a hajó orra, szóval nem gyengébb, mint a többi. A citadella eleje már más téma.

Január 2 reggel 6-ig.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48528

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 204
Vagy nem lehet, hogy egy olyan lövedék okozta, amelyet nem láttál? Nem tudom, hogy merre nézett a kamera. Én arra tippeltem, hogy az orr felé, de ha nem, akkor ez is feltehetően a szerver lag. Ha pedig külső nézetben voltál, teljesen, akkor a hajó is kitakarhatta a problémás lövedéket. De most csak kombinálok.

Amerikai csatahajók 3 hete 12 órája #48529

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1079
A lényeg az h biztosan van rá magyarázat :P

Amerikai csatahajók 1 hete 1 napja #49140

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 169
Srácok, az NC-vel hogy kellene játszani? Ahogy tapasztalom, nem közelharci gépállat, mert a hab teste könnyű préda még cirkáknak is, de nem is borderline fighter, mert az ágyúkat elég pontatlanoknak tartom, illetve mintha a gránátok is lassúak lennének. Talán olyan Gnei-féle nagyra nőtt nehézcirkaként kellene használni? Az átlagsebzésem meg az átlag xp-m monoton nő, de valahogy nem sikerült megbarátkoznom vele. Eddig ezen a bb ágon a NM állt legjobban kézre és azzal élveztem legjobban a csatákat.
Utolsó szerkesztés: 1 hete 1 napja Írta: nwa5000.

Amerikai csatahajók 1 hete 1 napja #49141

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Igazából keresel egy pontot a pályán ahol nem tudnak oldalba lőni (10-15 km-re az ellenségtől), beállsz velük szembe és csak felfogod a lövéseket (nameg persze osztod). NC-nek nincs süllyesztett citadellája ezért a minimap lesz a legjobb barátod, amire nagyon figyelni kell. Lassú a lövedéke igen, de cserébe olyan az íve, hogy néhány sziget felett el tudsz úgy lőni, hogy nemtudnak visszalőni, és mivel magasan szállnak, ezért német BBnek gyakrabban lősz citadellát 15 km felett, mint más BBvel.
Köszönetet mondtak: nwa5000

Amerikai csatahajók 1 hete 1 napja #49143

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 862
NC-nek, Iowanak meg gondolom Montananak is olyan az AP HE lövedék sebessége, hog a HE repül valami 900-1000 m/s-mal, míg az AP valami 800 m/s körül, amiben biztos van logika, csak nekem furcsa, ilt a többi nemzet bb-inél még viszonylag azonosak a sebességek (pl Bismarck lövedékei ezressel repül mindkettő, Amaginál meg HE ezerrel, az AP meg 960-nal, ami nem sok eltérés). Jó, az olasz Cesare-nél kell megszoknom azt a 760m/s sebességet, mert sokszor misselek amiatt Xd

Annyiban jó az NC, Iowa, hogy ha kisebb tierű CV küldi rád a repülőit, akkor nem sok marad, habár csak akkor kaphatsz ilyen esetet, ha hülye a CV, vagy nincs más választása. Azonos tierű cv gépeit is szedi, de én nagy mészárlást nem tapasztaltam (shoukaku 6 raja eltünik pár sec alatt, ilyenre gondolok), magasabb tierű gépeknél meg gondok vannak (Hakuryuu 3 torp, 3 dive és 3 vadász raja az fincsi...)

Amerikai csatahajók 1 hete 1 napja #49146

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Még régen, amikor az Alabamát felszereltem manuál AA-vel és jött egy Midwayes kör. Azt hitte, hogy kiszedhet könnyedén, de egy repülő se ért el. Brutális, de az álca build jobban áll az amcsiknak.

Amerikai csatahajók 1 hete 1 napja #49150

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 169
Storm beküldte:
Igazából keresel egy pontot a pályán ahol nem tudnak oldalba lőni (10-15 km-re az ellenségtől), beállsz velük szembe és csak felfogod a lövéseket (nameg persze osztod). NC-nek nincs süllyesztett citadellája ezért a minimap lesz a legjobb barátod, amire nagyon figyelni kell. Lassú a lövedéke igen, de cserébe olyan az íve, hogy néhány sziget felett el tudsz úgy lőni, hogy nemtudnak visszalőni, és mivel magasan szállnak, ezért német BBnek gyakrabban lősz citadellát 15 km felett, mint más BBvel.

Köszi a tanácsot! Megpróbálom így használni a ladikot.

Az az érdekes, hogy majdnem egyszerre lett meg a Bismarckkal, viszont azzal még egy csatát sem mentem. Hmm
Utolsó szerkesztés: 1 hete 1 napja Írta: nwa5000.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások