Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49146 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Még régen, amikor az Alabamát felszereltem manuál AA-vel és jött egy Midwayes kör. Azt hitte, hogy kiszedhet könnyedén, de egy repülő se ért el. Brutális, de az álca build jobban áll az amcsiknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49150 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta: Igazából keresel egy pontot a pályán ahol nem tudnak oldalba lőni (10-15 km-re az ellenségtől), beállsz velük szembe és csak felfogod a lövéseket (nameg persze osztod). NC-nek nincs süllyesztett citadellája ezért a minimap lesz a legjobb barátod, amire nagyon figyelni kell. Lassú a lövedéke igen, de cserébe olyan az íve, hogy néhány sziget felett el tudsz úgy lőni, hogy nemtudnak visszalőni, és mivel magasan szállnak, ezért német BBnek gyakrabban lősz citadellát 15 km felett, mint más BBvel.


Köszi a tanácsot! Megpróbálom így használni a ladikot.

Az az érdekes, hogy majdnem egyszerre lett meg a Bismarckkal, viszont azzal még egy csatát sem mentem. Hmm
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49883 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Áh, utolsó pár emccs Iowa-val valamiért szenvedésnek érzem, pl ma is, 12-14km-re van tőlem egy missouri, oldalát mutatja, kb jó helyre célzók, az AP sebességét is figyelembe véve, pen, és overpen :dry:
Aztán meg lassú is az AP, meg most ciklon is lett, szigetet fogtam, mert nem akartam hogy 2 dd torpedót küldön rám, meg ellennek pontja se volt...









imádom, hogy nem nagyon sebzödtem, de szép összeget von le...
mindegy, 60k xp kell és ki lesz fejlesztve a montana, de azt szerintem kihagyom, így is van egy Yamatom meg egy Kurfürstöm, bőven elég.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49922 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na, ezzel a körrel búcsúzunk Iowa-tól. Jó kis ladik volt, jó kis csata volt (persze csak lelopták a krakent az uccsó másodpercben, de már megszoktuk). Jöhet a Monti 2. tizesnek, meglesz vele együtt a 2. 19pontos kapitányom is. B)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50138 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem igazán szerettem a coloradot, de az NC-t sem szeretem. Nem fogom megtartani. Valahogy nem éreztem rá az ízére. Valamit nagyon elbaltázok ezzel a hajóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50192 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ki a franc találta ki hogy ennyire random az amcsi bb ágyúk szórása? 1. kör ma Iowa-val: bukó, 100k sebzéssel, yamatot szemből citadelláztam egyszer, utána jött ez :dry:








Grobe oldalát lőttem 15-16km-ről, 4k sebzés mindössze, előző körben meg 12k-t löttem ugyanebben a helyzetben, meg elején egy hindenburgot szinte körbelőttem 10-12km-ről, max 2-3k-t sebezve :dry:
40k xp és montana ki lesz fejlesztve, majd hanyagolom az ágat.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.