Amerikai csatahajók

Több
6 éve 5 hónapja #47048 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Bismarck tényleg jobb Gnei-nél, de Gnei se rosszabb Bayernnél, legalább nem maradsz le a csatáról, ha az ellenfél a map másik felén van és tlaán nem égetnek szét a cirkálók :P

Colroado az kb NM volt nálam, érzésileg, NC jobb, de gyengébb az oldala azért, de legalább van sebességed és lőtávolságod
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47049 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Az elején mindig úgy érzi az ember, hogy gyengébb az új az előzőnél. Stock vagy részben stock hajó, elbutult kapitány, meg még az új stílust is meg kell szokni. Jó gép a Colorado bár az is igaz hogy tetű lassú, a Gneisenau-t meg vissza is fogom venni annyira tetszett, igazi svájcibicska, épp csak cv-nek nem jó. Ne írd le őket ilyen gyorsan.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Capt_BuvarKund, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47057 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát, 10 és 11 skilles kapitányok vannak bennük. Leginkább az a bajom, hogy a Coloval még 10-12 km-ről se találom el a delikvenst, vagy, amikor a teljes oldalát mutatja, akkor is sebzek 1250-et. Igaz, nagy ritkán jóval többet, akár citet is, de ez valahogy elég ritkán adja be. Egy francia La Galissonniérével párbajoztam. Lőttem bele sortüzenként 1000-2000-et 25 másodpercenként, addig ő 9 másodpercenként 2000-3000 sebzéseket lőtt.
A Gnei (bocs, hogy német hajót itt tárgyalok), nagyon kevésnek tartom a 6 löveget. Ha szögelem a hajót, akkor meg 4 löveg, ami hajlamos úgy hordani, mint én 5 sör után. :)

A Gnei maradandó hajó lesz, a Colo biztosan nem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47063 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mind a kettő eltér játékstílusban az elődeitől. A Colorado lassú dömper, ha épp nem égetik szénné vagy torpedózzák, elég közel lehet vele nyomulni és közelről már el lehet vele találni valamit. A kisebb kaliberű csatahajók nem sokat tudnak kezdeni a páncéljával. Ez majd megint változik a North Carilina-nál, annak tilos az oldalát mutatni, nagyon papír. Szóval azt se fogod szeretni az elején. A Gneisenau meg... egy csatahajószerű cirkáló ami alkalmanként rombolónak képzeli magát (ha lenne rajta smoke...). Próbáld meg ennek megfelelően használni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47066 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Az Iowa osztály sokkal jobban tetszik mint a Montana, a nagy vassal még nem sikerült összemelegedni, de az Iowa-t szerettem, a Missouri pedig külön ajándék :evil: :love:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47070 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Montana jól bevált a kláncsatákban, egyre többet látom. Ez volt a legelső X-es nagyvasam, kicsit félre is raktam, mert sokat bénáztam vele az Iowa után. Aztán a Kurfürst érkezése se biztatott a vele való játékra. Mostanában kezdem újra felfedezni, jó kis csónak, s mintha erősebb lenne-többet bírna, mióta első X-esként megszereztem. Annyira nem mozgékony, mint az Iowa, de nem kell szégyenkeznie, zászlóval 30 csomóval megy, jó a légvédelem, és +1 torony mint az Iowa.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.