Amerikai cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50864 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Az IFHE-nél ezt találtam:

+30% to the armor penetration capacity of HE shells for main battery guns with a caliber up to and including 139mm.

-1% to chance of fire on target caused by HE shells for main battery guns with a caliber up to and including 139mm.

+30% to the armor penetration capacity of HE shells for main battery guns with a caliber above 139mm.

-3% to chance of fire on target caused by HE shells for main battery guns with a caliber above 139mm.

Igen, felül azt írják, hogy 139mm-ig alatta meg, hogy 139mm felett. Elég hülye megfogalmazás.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50866 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Igen, azt néztem én is, hogy miért szedték külön. :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50868 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Vagyis nagyobb kalibernél több gyújtást vesz el

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50869 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na megvettem, lőtáv növelőt raktam fel rá, kapitányt 50%-osan átképeztem, 62k xp kell neki (nincs 19 pontos kapitányom aki termelne kapitányi xp-t, így a megmaradt 98k-t csak vészhelyzetben vagy kevés xp-re tartogatom)
MM, figyelembe vennéd, hogy első csata ezzel a stock hajóval? :sick:










Ez így vicc volt -.-" (t8-10-ek voltak, de elsősorban 9-10-esekkel), utána mentem még egy kört, 53k sebzés, győzelem, csak sokra megyek, mert a szorzó nem ártott volna a kapitány miatt (festés 150% commander xp-t és 50% xp-t adó, ilt prém is megy most)
Radar időtartam növelő modult raktam fel még, ilt egy AA-s modult mellette, most annyi a bajom, hogy 10.3-as az álcaértéke, míg a radar 9.4-es....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50903 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem 9.7 km-es az álca rajta,szóval mire a radar befogná addigra rég lát és vagy elsunnyog vagy küldi a torpedókat :sick: A lövegekben meg nem érzek annyi erőt hogy egy szalvóval kikapjak egy full HP-s rombit :pinch: vagy csak nem tudok célozni rendesen :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50904 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Nekem 9.7 km-es az álca rajta,szóval mire a radar befogná addigra rég lát és vagy elsunnyog vagy küldi a torpedókat :sick: A lövegekben meg nem érzek annyi erőt hogy egy szalvóval kikapjak egy full HP-s rombit :pinch: vagy csak nem tudok célozni rendesen :lol:


Mindig itt a probléma. Vagy túl kevés célzóvizet, vagy túl sokat iszol. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.