Amerikai cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #50842 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

szabi62 írta: Adjatok magatoknak és a hajónak is egy kis időt, hogy összeszokjatok :)

A DM olyan mintha kifejezetten a CW-re lett volna kitalálva, az előző szezont végig ezzel játszottam, és a mostanit ezzel fogom. Ha megfelelően van felszerelve a CW-re akkor randomban persze használhatatlannak tűnik (ez csak a nagyobb létszám, és a csapatmunka hiánya miatt van).

Bujkálós, radaros hajó ... gyújtogat az, ha kell ...ha bármelyik cirkáló egy kicsit is az oldalát mutatja neki, kettesével hármasával lövi bele a citadellákat ... volt olyan, hogy az előző szezonban egy csata vége felé minden mindegy alapon nekimentem 3 cirkálónak (2 Zao 1 Hindi) és jött velem a hullámsírba mind a 3, mert oldalba tudtam kapni őket (az se mindegy, hogy a DM újratöltése feleannyi, mint a Hindié, a Zaoról nem is beszélve)

Jó kis hajó ez csak meg kell szokni, hogy nagyon másként kell vele játszani mint a többi cirkálóval :)



Igaz. Cw-re kivalo, randomra pocsek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50844 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

szabi62 írta: Adjatok magatoknak és a hajónak is egy kis időt, hogy összeszokjatok :)

A DM olyan mintha kifejezetten a CW-re lett volna kitalálva, az előző szezont végig ezzel játszottam, és a mostanit ezzel fogom. Ha megfelelően van felszerelve a CW-re akkor randomban persze használhatatlannak tűnik (ez csak a nagyobb létszám, és a csapatmunka hiánya miatt van).

Bujkálós, radaros hajó ... gyújtogat az, ha kell ...ha bármelyik cirkáló egy kicsit is az oldalát mutatja neki, kettesével hármasával lövi bele a citadellákat ... volt olyan, hogy az előző szezonban egy csata vége felé minden mindegy alapon nekimentem 3 cirkálónak (2 Zao 1 Hindi) és jött velem a hullámsírba mind a 3, mert oldalba tudtam kapni őket (az se mindegy, hogy a DM újratöltése feleannyi, mint a Hindié, a Zaoról nem is beszélve)

Jó kis hajó ez csak meg kell szokni, hogy nagyon másként kell vele játszani mint a többi cirkálóval :)

CWre hogy skillezed, s randomra hogy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50845 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Leonak:

CW-re:



Randomra annyit változtatok, hogy a kapitánynál a plusz egy felszerelés és az álcázás helyett a légvédelem erősítése.
A fejlesztéseknél a radar helyett a megerősített légvédelem, a töltésgyorsítás helyett a lő táv növelő.
A felszereléseknél a sonár helyett a légvédelem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50846 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
IFHE teljesen felesleges. Csak hátrányod van belőle. Inkább vigilance+priority target.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50848 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta: IFHE teljesen felesleges. Csak hátrányod van belőle. Inkább vigilance+priority target.


CW-n nem éreztem semmilyen hátrányt :)

Mivel nem a DM dolga messziről leégetni a csatahajót (arra ott a Zao, vagy a Hindi), viszont gyorsan le kell vadászni a rombolókat (nem leégetni, hanem kilőni), így az, hogy nagyobbat sebez a HE lőszer inkább előny. A cirkálókat meg úgy is legtöbbször AP lőszerrel lődözgetem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50849 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egy picit off kérdés, ami még CA kérdés: (nem akarom a DM témát offolnoi, de na :V )

Baltimore-t hogy érdemes felszerelni? Gondoltam ma megveszem, csak nem tudom hogy szokásos setup kell-e rá? (pl előbbi DM képen lévők)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.