Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #50484 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Amit utálok -sztóval beválik ellenem, ha másban vagyok: Minden bónusz az újratöltésre, bow in, és HE Spam.
Ez az egyik opció...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50485 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Az is egy opció, és szerintem biztonságosabb, hogy a lőtávnövelőt rakod rá. Szigetek mellé mész az elején és, amikor látod, hogy összeomlik az oldal menekülőre fogod magad. Jobb 18 km-ről lövöldözni visszafele, mint 15 km-ről (az igaz, hogy nehezebben is találod el a célpontokat).
Nekem ez jobbnak tűnik, mint az, hogy 5,5 helyett 4,8 legyen az újratöltésed. Ezt az adrenaline rush-al meg lehet oldani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50486 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
vonKurz biztos tiltakozna :)
mármint, hogy jobb a tűzgyorsaság növelés, mert a DM akkor a legjobb, ha szigetek között oldalt talál valakit, akár BB-t is, és a rombolóknál ellen is számít a több skuló. persze lehet vele távolról is gyújtogatni, de nem ebben emelkedik ki a hajó. persze pályától is függ, de 1:3 arányban lehet ideális gyújtogatás:AP közelharc taktika, csak épp az a baj a DM-el, hogy nagyon pálya-MM függő, hogy melyik taktikát lehet csinálni. de az biztos, hogy mosolyra inkább akkor áll a szám, ha egymás után pakolom bele a citadellákat egy másik cirkálóba, vagy rombolókat vadászok. nehéz vele játszani, nekem a stat is elég szar vele, talán egyedül a kláncsatákban voltam vele elégedett, amikor cirkálóztam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50499 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Lotavnovelo van fent, szerintem muszaj neki. A nyilt vizes HE spammeles sokszor onveszelyes, mert szetamortizalnak, szembol is jon a cita, a gyujtogatasi aranytol nem vagyok elragadtatva. A kozelharc mas csatahajok ellen szinten felejtos plusz nincs torpedo. A rombolok ellen kivalo, mas cirkalok ellen keteselyes, tul kozel mar megint nem jo, nincs torpedo. Nagyon palya es csapatfuggo a hajo, hard carryre nem igazan alkalmas az adottsagai miatt szemben mondjuk egy all-around Hindenburggal. Majd probalkozom meg az egyes terkepek es terepviszonyok tanulmanyozasaval. Amugy sonar spec van rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50500 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem sokszor az ellen közelébe jutni is nehézkes főleg ha a ddk egész csata alatt spotolnak.Az egész hajó egy nagy citadella.Egy radaros fürdőkád.De ez az én véleményem. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50510 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nálam a szuper kontiból nyerhető radar kiegészítő van rajta, szóval inkább a radar képességét maxoltam.
Egyébként végül nálam is a lőtávnövelő maradt fenn, ha nem sikerül AP-t osztanom egy adott játékban, legalább kicsit gyújtogassak. Ezen kívül Steven Seagal a kapitánya, szóval gyakorlatilag realtime tudom váltani az AP-t és HE-t (1mp körül)
A cirkálók ellen kétesélyes, ez persze mindegyikre igaz, de közelharcban, ha bárki elköveti a hibát, hogy kicsit is az oldalát mutatja egy DM-nek, bármilyen cirkálót lealáz még a kisebb tűzgyorsasággal is. (és elég sokan el szokták követni ezt a hibát) Szóval cirkáló ellen jó esélyesnek mondanám a DM-et, persze azzal egyetértek, hogy a torpedók kicsit hiányoznak. (de akkor már OP lenne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.