Amerikai cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #50521 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ezzel az NO-val nem kell sok meccs Baltimoreig (40k xp), de valahogy felemás érzésem van tőle :dry:

Ma: 3. meccs, 2 bukó, utána ez, szerencsére csak 2-3 t10-es hajó, de így is nemtom mitől, talán egy tirpitztől az egyik pillanatban a meccs felén eltűnt a hp-m nagyja. Aztán valami 7-8k hp-val (csak az rémlik, hogy vörös volt már a hajóikonom) rámentem egy fill hp-s Atagora, aki oldalát mutatta és valaki mást lőtt éppen, de alig tudtam citadellázni :dry: Aztán végül kiszedett, a párbajban torpedózott, kikerültem, majd pirosra lötte az egyik elülső löveget, meg a végén folyamat lepattanót lőttem 3km-ről, esetleg itt lőhettem volna HE-t, de 12 seces töltéssel annyira sokat nem votl időm variálni, 10k hp-n megúszta...
Kurfürst meg folyamat húzta le a játékot a chaten, pedig ő volt most a t10 király Xd









Olyan bajom van most NO-val, hogy 16.4km lőtáv t10-es meccseken kissé kevés, mikor mindenki 19-20-ról lövi egymást, ha meg közel megyek és felderítenek, kapom az össztüzet, mert a dd-ket nem spotolják fel, ha igen, akkor meg nem lővik (jó, én se lövök rá egy +10km-re lévő dd-re, mert a lövedékek viszonylag lassúak és általában körbelövöm)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50819 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hat nem tudom, nalam ez a Des Moines egy katasztrofa. Probalkozom mindenfelevel, de nem megy.
- sokszor nem hajlando gyujtani
- ha spotolodik (pl. ha losz), azonnal fokuszt kap es szarra lovik. Nincs olyan szog, ahonnan ne kapna citadellat, a lotavja meg maxon is pont olyan, hogy az osszes csatahajo tudja loni.
- probaltam bujkalos stilussal, eszreveszik, szetkapjak.
- probaltam folyamatos mozgassal, kanyargova, ugy is.
- felraktam camo helyett, a kormanykereket, ugy is eltalaljak es szarra lovik.

Egyszeruen elkepzelesem sincs mire valo ez a hajo. Ha sunnyogsz, ritkan lossz, radarozgatsz a sziklak mogul, akkor meg sebzesed lesz egy nagy kalap szar. Hat tobbet vartam tole... :S
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50829 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Teljesen egyetértek az előttem szólóhoz ,nálam a kikötőben fog megrozsdásodni. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50838 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Akkor jó hogy a Baltimore-nál megálltam,az se egyszerű hajó de ezek után inkább a másik ágat fogom megpróbálni ;) Bár kétlem hogy a Salem sokkal különb lenne :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50840 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Flamunál láttam egy Salem videót, hp töltő és nemtom mi másabb picivel hogy legyen különbség, semmi más :silly:




Lehet ma meg kéne vennem a Baltimore-t.... (hamarabb ideértem, mint vártam, azt hittem az új ág behozatalára lesz csak meg)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50841 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Adjatok magatoknak és a hajónak is egy kis időt, hogy összeszokjatok :)

A DM olyan mintha kifejezetten a CW-re lett volna kitalálva, az előző szezont végig ezzel játszottam, és a mostanit ezzel fogom. Ha megfelelően van felszerelve a CW-re akkor randomban persze használhatatlannak tűnik (ez csak a nagyobb létszám, és a csapatmunka hiánya miatt van).

Bujkálós, radaros hajó ... gyújtogat az, ha kell ...ha bármelyik cirkáló egy kicsit is az oldalát mutatja neki, kettesével hármasával lövi bele a citadellákat ... volt olyan, hogy az előző szezonban egy csata vége felé minden mindegy alapon nekimentem 3 cirkálónak (2 Zao 1 Hindi) és jött velem a hullámsírba mind a 3, mert oldalba tudtam kapni őket (az se mindegy, hogy a DM újratöltése feleannyi, mint a Hindié, a Zaoról nem is beszélve)

Jó kis hajó ez csak meg kell szokni, hogy nagyon másként kell vele játszani mint a többi cirkálóval :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.