CV-rework társalgó

Több
5 éve 4 hete #58559 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A nemzetek között kb a zuhanóbombázók a legkülönbözőbbek, sebzésfajtában, ledobás mintában és technikában... A torpedósok csak sebességben, és célzás sebeségben különböznek szinte. A rakétások meg majdnem mindenhol ugyanolyanok, kivétel a Kicsi Timek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete #58570 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Azért ezt megnyerhettük volna :angry: :huh:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Szete58, Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58612 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Miért mindig a CV a noob ? :(
Végig fikázott egész meccs alatt, aztán az összesítőben ő volt alulról a második.


Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58617 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Szerintem minden csatában van ilyen játékos. Mindenki hibás, csak ő nem típus. Engem már régóta nem zavar a dolog. Onnan sejtem, hogy léteznek, hogy csata után 1-2 Report be-be ugrik nekem, ha CV-l játszom. Nullán áll folyamatosan a számlálóm.

Mivel viszont a chat ki van kapcsolva, nem zavar, hogy mit írogat. Amikor meg a kikötőben keres meg, akkor megnyitás nélkül azonnal fekete listára kerül.

Eléggé nyugodtan játszom így. Legfeljebb azon bosszankodom, hogy tökéletes bombacélzás esetén is beleszól a játék. Gyakran előfordul, hogy a bombázó kör vastag pereme lóg le csak egyik oldalt a hajóról, erre a szerver képes arra a vonalra kiszámolni az összes bomba becsapódást.

Nos ilyenkor kellene pár ruszki fejlesztőt helyből tarkón lőni.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58618 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ez a chat kikapcsolás nem rossz ötlet, csak ha van ismerős a játékban és nem köszönök vissza neki, akkor én leszek a rossz :unsure:
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58620 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen sajnos, van hátulütője is a dolognak.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.