CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58517 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Trucker39 írta: Csak egy kicsit kell tovább lapozni úgy mond az oldalon. 03.14-i csata. Vesztes csata ugyan, de:

Haku 318K damage 2 kill



na, ez már felkeltette az érdeklődésemet, köszi :)

Munkahelyen nem jön be a fenti oldal, így nem tudom nézegetni, de este ránézek B)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58518 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Közben megnéztem a felvételt.

Több okból is ilyen magas a sebzés:

- gyenge a saját csapat, így van miből úgymond válogatni.
- utolsó hajónak marad a CV, így végig tud sebezni.
- nincs Minotaur az ellenfél csapatában.
- elég lazán közlekednek az ellenfél csatahajói, amit rendesen ki is használ a hordozó.
- szépen beadta neki a citadellákat. Nekem ennyire azért nem osztogatja bőkezűen.


Még egy észrevétel. Láthatólag kezd kialakulni egy másik CV felszereltség ahhoz képest, amit én is preferálok. Ebben a csatában is jól látható, hogy jelentősen vissza van véve a repülőrajok láthatósági távolsága, ami megnehezíti az ellene való védekezést.

Úgy sejtem ezen a hordozón is fel van szerelve a Concealment modul, valamint a kapitányi skill is erre van rá állítva. Beáldozott érte néhány dolgot, de láthatólag használható és igen hatékony ez a konfiguráció.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58519 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Akkor lehet igazán sebezni, ha elhúzódik a csata, nem befoglalnak, és vége van
Ja, és csak 1 cv van oldalanként ... ha 2, az halál
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58521 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Oh dear, tegnap musashival 2db t10-es cv-t kaptam ellennek, ami ellen semmit se tudtam csinálni, most moskvaval meg csak egy midwayt kaptam, de alig akart rólam leszállni :dry:



ofc, ellennél ő volt a top1



nemtom mit kellett volan csinálnom ellene, próbáltam a B capet védeni, csak ha folyamt jön a dive bobmer squad, néha 1 rocket squad meleltt úgy nehézkes soakt tenni (torp bombereke a végén kaptam, kérdés, hogy rám szánta-e vagy a bb-kre elsődlegesen. Ilyenkor OP-knak érződnek a cv-k, de t6-8-cal elégé alig ment a sebzés mikor mentem velük 1 hónapja kb, meg néha azér a t10 cv-k a legalsó sorban vannak xp táblázatban, így furcsa az egész rework, és elvileg annyira nem akarnak ezzel a wg-sek foglalkozni már, ha jól olvastam valahol (ami elég furcsa...)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58524 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Trucker39 írta: Közben megnéztem a felvételt.

Több okból is ilyen magas a sebzés:

- gyenge a saját csapat, így van miből úgymond válogatni.
- utolsó hajónak marad a CV, így végig tud sebezni.
- nincs Minotaur az ellenfél csapatában.
- elég lazán közlekednek az ellenfél csatahajói, amit rendesen ki is használ a hordozó.
- szépen beadta neki a citadellákat. Nekem ennyire azért nem osztogatja bőkezűen.


Még egy észrevétel. Láthatólag kezd kialakulni egy másik CV felszereltség ahhoz képest, amit én is preferálok. Ebben a csatában is jól látható, hogy jelentősen vissza van véve a repülőrajok láthatósági távolsága, ami megnehezíti az ellene való védekezést.

Úgy sejtem ezen a hordozón is fel van szerelve a Concealment modul, valamint a kapitányi skill is erre van rá állítva. Beáldozott érte néhány dolgot, de láthatólag használható és igen hatékony ez a konfiguráció.


No, megnéztem a rep - et, ismét köszönöm

A lényeget nem mondtad el ... :) ... a 2 - es torpedós rajt használta , nem a 4 -est ... B)
Mondjuk ennyi cit- et, meg flooding - ot kb. 3-4 meccsen hoztam eddig össze
Na, nem baj, megerősített abban a hitemben, hogy a 2 -es raj az eredményesebb ... vissza is teszem őket. :)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58527 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mentem 4 kört Haku - val, azért 4 - et, mert 4. - re sikerült leszorzózni :lol:

Így már azért más a dolog, de a lényeg, a 4 meccsen összesen volt 4 flood, ami minden esetben javítva volt :angry:

A 83k - s átlagsebzés emelkedett bőven, de 300k még messze van

Legjobb kör:





Mai átlag:


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.