Japán csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #44573 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A nagatoval szepen indult baratsagom, de mostanra bagyon megromlott. Mindent overpenelek vele, meg a 9es csatahajokat is. Igy nem tunik valami hasznalhatonak. Tenyleg rosszabb a Fusonal vagy csak az RNG istennojenek koszonhetem ezt. Vagy tulerosen nyomom az eger gombjat? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44578 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Elsősorban a lövegszám miatt rosszabb emlékeim szerint, ugye csak 4 löveged van 6 helyett. T7-ben nekem az amcsi és a német bb volt még meg, a brittől mesze vagyok, de az amcsinál talán jobb Nagato (AA-ban nem), németnél jó kérdés, +1 löveg, de nincs torpedód.

Amagi jobb lesz, pontosabbak a lövegei ilt +1-et kapsz hátrafele, ami elég kellemes tud néha lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44579 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
4 tornya van 8 löveggel, nem mind 1 :D
Na de az a nagy előnye, hogy a 410-es ágyúknak köszönhetően szemből a 25mm-es páncélt overmatcheled. Fusoval ezt nem tudod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44580 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A Nagatót én sem szeretem igazán, és hamarosan továbblépek az Amagira.

Persze így is erős hajó, de játék közben annyira lassúnak és gyengének érződik. Hiába nagyobb a kaliber, összességében kisebb a tűzerő. A Fusóval parádés sorozatokat lehet leadni, a Nagatóva csak ritkán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44581 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Ez a bajom a sok overpen.
Coloradot nagyon szidtam a meccsek alapjan, de aztan azzal mentem a legjobb koroket. Es ennek ellenere meg mindig pontatlannak es az egyik legrosszabnak tartom osszessegeben. Bar eddig japan meg amcsi BBk osszehasonlitasi alapom van. Majd elvalik ha az angollal es a nemettel odajutok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44583 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

AtuqShaman írta: Ez a bajom a sok overpen.
Coloradot nagyon szidtam a meccsek alapjan, de aztan azzal mentem a legjobb koroket. Es ennek ellenere meg mindig pontatlannak es az egyik legrosszabnak tartom osszessegeben. Bar eddig japan meg amcsi BBk osszehasonlitasi alapom van. Majd elvalik ha az angollal es a nemettel odajutok.


angol az csal, mert sokat lő HE-t, azzal meg nincs overpen.

Colot nagyon szerettem, de a Nagato se rossz, hetes rankeden jól elfogyott minden más csatahajó, ahogyan hatosban Fuso maradt, hetesben Nagato.

én ugy használtam, hogy másodlagos hatótáv 7,6km, és a killek 20%-t nagyjából a másodlagos csinálta.
kicsit lehet sniperkedni, aztán be kell menni keményen, és 10km alatt az ágyúid nagyon nagyok.
ha meg a másik oldalról behajózik egy Nurnberg, nem szukseges megfordulnod sem, van egy csomó AP-s másodlagosod :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.