Jelenleg 619 vendég és nincs tag online

Japán csatahajók

3 éve 5 hónapja #50447 Írta: bontottcsirke
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jó kis meccs volt.

Elég sok minden összejött :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Mcarthur73, DragonZ, Shogun, Jaszon, Palee1987, nwa5000

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #50830 Írta: Mcarthur73
Japánnal is lehet azért gyújtogatni..

"Virtutis Confido"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #51648 Írta: Grandee_HUN
A Kongo-ért nem rajongtam, viszont ezt a remek Fusot nagyon szeretem!

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, KaptGross

3 éve 4 hónapja #51912 Írta: vcsaba1968
Az elsö értékelhetö eredmény

Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:

3 éve 3 hónapja #52400 Írta: Grievous
Egy 60k-s bukó kör után 2. Yamato meccsem ma. Ha a Hinde-t vagy a végén a Montanat nem misselem/nem löttem volna rossz helyen ,egy kraken is befigyelt volna Xd

Figyelem: Spoiler!

Haifuri camo, kapitány képzésre mást kéne használnom (100k kell még a 19. ponthoz), de inkább legyen keresetem, úgy vagyok ezzel Xd
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97

3 éve 3 hónapja #52401 Írta: Grievous
Kiegészítés:

Montanat akartam volna kilőni 20k hp-ról, Yamatot meg lerammolni, de befordult, majd kapott 5 citadellát 6 lövedékből Xd

Meg egy replay ha valakinek kellene.
Huh, picit meg kell szoknom a távoli célzást, t8-as bb-kkel megyek mostanság sokat, azoknak meg másabb a lőszereik repülési sebessége
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Jaszon, [DPH] Greendevil97

3 éve 1 hónapja #53452 Írta: Mcarthur73
Nini, egy Yamato a kikötőmben.. :whistle: :love:

"Virtutis Confido"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Szete58, Rallyefan81, Mydgard

3 éve 1 hónapja #53453 Írta: bontottcsirke
Érdemes az álca modult rátenni valamint a kapitányt is kihúzni álcára. Sokszor jól jön majd az hogy eltudsz fordulni anélkül hogy látnának. :ohmy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Mcarthur73

3 éve 1 hónapja #53454 Írta: Grievous
Mindenestől 13.5km lesz az álcád, ha jól rémlik (12.5 v 13.5)
egy ismerősöm amúgy csodálkozott, hogy miért rakok álcát bb kapitányokra is, melyek nem brit bb-k :silly:
Azt nem tudom, hogy első soron kívül mást cseréljem-e le. Anno nem láttam fontosnak a PT-t, de mióta elkezdtem használni, sok mindenre raktam Xd

Mellékletek:

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #53455 Írta: bontottcsirke
Álca és tűz oltás amit érdemes rárakni. Akik nem bíznak a saját célzásukban max azoknak érdemes másodlagosra húzni szerintem."nem túl hatékony" közelről a többi BB ellen mert a jobbak citán verik az embert.

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #53456 Írta: VoiceOfTheVoiceless
Másodlagos amúgy sem ér szinte semmit a yamán. Nagy kaliberű AP-s secondary miatt örülsz ha bármit is megsebzel. Én is mindenképp a tűzgyújtást javaslom, kivéve ha olyan beteg vagy mint én. Rátettem a manual AA-t és a range modult. 8-as cv-ket meg lehet vele rendesen szivatni. Főleg úgy hogy én egyáltalán nem használom a még mindig haszontalannak tartott fightereket. Talán annyi még, hogy egy Vigilance ajánlott. Végül is amit javaslok az Prio target, torony forgás, adrenalin, superintendent, vigilance, álca és tűzvédelem. Talán a light cruiser spam előtt hatásosabb a tűzvédelem mint a manual aa. :cheer:

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #53457 Írta: [DPH] Greendevil97
Az általános tankos csatahajó build (ha nem számítasz cv-re):

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

3 éve 1 hónapja #53458 Írta: Grievous
Látszik, hogy régi a kapitányom :D Fusoun használtam, majd Izumora került azután (Nagato-Amagira újat képeztem). Egyik skillresetnél csak egy álcát raktam fel, de kb ennyi volt a variálásom rajta.

Én fightert használok, a felderítőgépet annyira nem kedvelem, mármint a nézetet, pedig tudom ,hogy elég hasznos néha, mikor sziget mögé kéne benézni (kronstadton és perthen használom)

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #53459 Írta: VoiceOfTheVoiceless

Grievous beküldte: Én fightert használok, a felderítőgépet annyira nem kedvelem, mármint a nézetet, pedig tudom ,hogy elég hasznos néha, mikor sziget mögé kéne benézni (kronstadton és perthen használom)

Nem is a sziget mögé lövés a lényeg, hanem a füstbe lövés. Mino-k és egyép fap-fap spammerek ellen tökéletes. Fighterek mechanizmusa még mindig kegyetlen buta.... ellentétes irányba mennek több esetben, nem pedig az ellenséges gépek felé. Többször hagyják hogy meg is dobjanak mindenféle ellenállás nélkül. Tehát a torpedók spotolásán kívül kb. semmire sem használhatóak. Főleg azóta nem használom őket amióta a BB-knél kevesebb a repülési idő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

3 éve 1 hónapja #53460 Írta: chapo990
Az is kinek fájt amúgy, hogy korábban a bb-ken is hosszabb volt a vadászok repülési ideje?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.