Japán csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42417 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Egy kis csatahajózás :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42437 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Egykis ARP Kongo







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42505 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
ebben benne volt egy szegény minotaur is aki szemből kapott 3 citát... :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, vonKurz, Szete58, leopardusz, BigaC, Kzoli, Jaszon, Nik0nosz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43720 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Megvettem én is hosszas rágódás után az Izumot. Még nem vagyunk haverok teljesen de alakul...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44291 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Néztem a Jamato-ra javasolt kapitány sill-eket, a shipcomrade ajánlásait és pár fórumot.
Most tudok kicsit kísérletezni, amíg Jamamoto meg nem lesz, szóval ráraktam egy 10-es mangacsajt átmenetileg és 10-ig megnézek egy-két buildet, aztán a tanulságok alapján majd felskillezem a végleges kapitányt.
Már az 1 pontos skill ajánlás érdekes volt, valaki a Preventive Maintenance-ot (30% modulsebzés csökkentés), valaki a +1 katapult gépet javasolja. Priority Target és Incoming ajánlás is volt, de a többség szerint a Jamato úgyis olyan lomha, hogy úgysem lehet nagyon kitérni.
Létezik másodlagos build, bár egyesek szerint sose lesz olyan jó, mint a németeké, inkább másra érdemes költeni. De az egyiket (Advanced Fire Training) általában biztos felrakják.
Toronyforgatás skill alap.
Ha marad pont, az Adrenaline Rush is ajánlott.
Általában abban egyetértenek, hogy AA-re nem érdemes túl sokat költeni, úgyse lesz olyan kiváló.
Sokan a Vigilance skill vagy Target A upgrade-t említették, hogy a Jamato kiemelt célpontja lesz a torpedóknak, érdemes arra költeni.
Gyakori pont elköltés még a Superintendant (+1 fogyó) és a Concealment-rejtőzködés és a Basic Surv-túlélő skill is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44317 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az 1 pontos képességet ki kell kísérletezni. Preventive Maintance akkor kell, ha gyakran mennek tönkre az alkatrészek (ami szerintem csatahajón ritkán fordul el). A katapult akkor jöhetne jól, ha viszonylag gyakran találkozol ellenséges repülőkkel. Incoming Fire-t én egyáltalán nem ajánlanám, mivel a rombolók és cirkálók lövéseit úgysem érdemes kerülgetni, a Priority Target viszont szerintem hasznos, megakadályozhatja a kellemetlen meglepetéseket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.