Japán csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #44364 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

kepernyos írta: Az 1 pontos képességet ki kell kísérletezni. Preventive Maintance akkor kell, ha gyakran mennek tönkre az alkatrészek (ami szerintem csatahajón ritkán fordul el). A katapult akkor jöhetne jól, ha viszonylag gyakran találkozol ellenséges repülőkkel. Incoming Fire-t én egyáltalán nem ajánlanám, mivel a rombolók és cirkálók lövéseit úgysem érdemes kerülgetni, a Priority Target viszont szerintem hasznos, megakadályozhatja a kellemetlen meglepetéseket.


annyira/annyian favorizálják a Priority Targetet csatahajón, hogy pont a Yamaton én is kipróbáltam.
hát, xar. nem voltam vele semmivel sem előbbre, viszont amíg nem volt rajta Incoming, az azért hiányzott. sokkal kevésbé lehet kerülgetni vele a lövéseket mint a cirkálókkal, ugyanakkor sokat harcolok 20km-ről, az meg sok mindenre ad időt.

repülő. tegyük fel, hogy van értelme, ugyanakkor a repülő lelőni nem fog semmit, megzavarhatja a bombázókat, ez jó, viszont kevesebb ideig van, ez meg kimondottan nem jó. maradék pontból esetleg...

Yamaton király másodlagosok vannak, de ha szétlövik akkor hiába, szóval mind német, mind japán tizesre érdemes lehet a preventive maintance.
főleg akkor, ha használlod, az azt jelenti, hogy manual fire control+advanced fire training, felszerelésben második slot +20% másodlagos lőtáv, illetve igény szerint +100% AA/másodlagos hp (első slot)

ha sajnálsz rá ennyi pontot, főleg a manuális másodlagosra, akkor megpróbálhatod a lopakodó Yamatot, de akkor felesleges a 10km-s másodlagos lőtáv, mert ugyse találsz el onnan semmit.

high alert lesz még 2 pontból nekem, az 7,5 másodperccel gyorsítja a tűzoltót, esetleg ez meg a preventive maintance beváltható a basics of survivabilityre, mert égni fogsz sokat.

érdekesség, első slot, damage control party, +40%-l növeli a tűzoltás hatóidejét, azaz azt az időt, ameddig nem tudnak újra felgyújtani.japánokon 10 másodperc, többin 15, amerikai hajókon 20 másodperc. Yamatora nem érdemes szerintem, de Montanán már 28 másodpercre növeli az időtartamot, amíg nem lehet felgyújtani/lékelni...

ui, régebben sokat spekuláltam én is,nézegettem a statisztikákat, én is azt gondoltam, hogy Gearing mennyire erős mert sokat lő meg messzire, kár hogy sok a spot táv, aztán mikor az első nyolcas hajómhoz értem, akkor rájöttem, hogy bakker, itt van egy felszerelés 10% álcával, amiről nem tudtam. meg addigra megvan a kapitány skill is, a tech - tree-ben látható álcaértékekből a gyakorlatban 8-10 rombinál/cirkálónál simán le lehet vonni 20%-t.
nem probléma egyébként, ha valaki hozzászól ahhoz, hogy konkrét hajóra mi való, de ha neki magának még nyolcas sincs, akkor a félreértések miatt praktikus hozzátenni, hogy úgy vélem.
esetleg, hogy szerintem.
szerintem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, BigaC, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44372 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A Priority Target még mindig nem arra van, hogy tudd mikor lőnek rád. Arra van, hogy lásd a helyzetet, hogy mikor kell kihátrálni, mert nagy focust kapsz. Ja, és a torpedózni készülő rombolót is észre lehet vele venni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44383 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Storm írta: A Priority Target még mindig nem arra van, hogy tudd mikor lőnek rád. Arra van, hogy lásd a helyzetet, hogy mikor kell kihátrálni, mert nagy focust kapsz. Ja, és a torpedózni készülő rombolót is észre lehet vele venni.


az elméletet értem, de nincs olyan, hogy ott vagyok valahol, és nem kapok fokuszt pont a Yamatoval.
tegnap voltunk 4-4 nagy BB, 2-2 Yamato, meg Iowa ilyesmik mindkét oldalon.mindig az kapta a fokuszt, aki elöl volt, és amikor visszatolatott más ment előre váltani, akkor meg az.

a cirkálóval is látom mikor jön a focus, a romboló az rendben van, de az meg túl bizonytalan.
ha van a kornyéken rombolo, akkor a detected felirat pont ugyanolyan biztos jelzés, mint a priority target.

esetleg ha lopakodó Yamatom van, ahol értelmezhető az, hogy beszüntetem a tüzelést, és emiatt mást keresnek helyettem, de ezzel az is baj, hogy a tizes BB-k dolga nemcsak a sebzés, legalább ennyire lényeges, hogy eltereljék a tüzet a saját cirkálókról. nemtom, az elmélettel tisztában vagyok, pont emiatt ki is próbáltam 15-20 meccsen, de túl sok extra információt nem jelentett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44384 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az első sorból sztem csak a modulsebeződés csökkentőnek meg a dupla repcsiknek van értelme, term. a kettőből csak 1nek. A többi felesleges, ugyis figyeled a terepet (úgy-e???!) s akkor észreveszed h melyik hajó salvója veszélyes rád nézve...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44448 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az Izumo, ha már "összebarátkoztál" vele tud ilyen köröket is :P

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44454 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nekem - ha hülyének néznek is miatta olykor - örök barát! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.362 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.