Prémium repülőgép-hordozók

Több
5 éve 2 hete #59052 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Grat
Áh, az ilyenek csábítanának, de maradok a free to playnél, szóval nuku prém 99%-os eséllyel :dry: (eddig csak gallantot kaptam ilyenekből, az se ma volt... ja, meg monaghan)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59054 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Sajnos csak vereség lett... :(





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59055 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Megosztom itt is. Sok munka volt elkészíteni.

Az elemzés a Graf Zeppelin-ről szól.

"Érdekes egy hordozó lett.

A következőre jutottam.

Rakéta támadó raj.

10000 HP a teljes raj értéke. 8 gép van egy rajban és kettesével támadnak 4-4 rakétával. maximális sebzése a rakétának 4450 HP. 40 mm páncél átütés mellett és 26 %-s gyújtása valószínűséggel.
Ez azt jelenti, hogy egy támadó rajnak Maximum: 284800 HP sebzése van. Ez érdekes szám.

Torpedó vető raj.

15381 HP a teljes raj értéke. 9 gép van egy rajban és hármasával támadnak. 1-1 torpedóval, aminek a maximális sebzése: 4533 HP. Így egy támadó rajnak Maximum: 40500 HP sebzése van.

Bombázó raj.

12240 HP a teljes raj értéke. 8 gép van egy rajban és kettesével támadnak. 1-1 bombával, aminek a maximális sebzése 7000 HP. Ennek a rajnak Maximum: 112000 HP sebzése van, viszont nincs gyújtása, tehát úgy gondolom, AP bomba lesz, korlátozott felhasználási lehetőséggel.

Érdekes még a felkészítési idő is.

A rakétás raj egy gépét 75 s alatt, a torpedó vető gépét 76 s, viszont a bombázó gépét 87 s készítik fel.

Ez ismét gondolkodóba ejti az embert.

Az elemzés után a következőre jutottam.

A rakétás raj gyorsan feltöltésre kész, az egyetlen gyújtásra alkalmas raj és meglepően nagy sebzést képes kiosztani. Viszont a leglassabb raj mind közül.

A torpedó vető raj szintén gyorsan feltöltésre kész, közepes sebzést okoz ( a módosított flood miatt már jóval kevesebb a sebzése ). Gyorsak a gépei, viszont bűn lassúak a torpedói.

A bombázó raj NAGYON lassan kerül felkészítésre, közepes sebzést okoz. AP bombák miatt csak bizonyos célokra bevethetőek. Gyorsak a gépei.

Támadás szempontjából a legtöbbet, vagyis a fő támadó erejét a rakétás rajban látom. Sokat gyújt, amire még rá is lehet erősíteni zászlóval, skillel. Ebben az esetben a kapitányi skilleknek és a moduloknak is a repülő raj gyorsaságát, illetve gyújtási értékét kell növelni. Minél magasabb raj védelemmel és plusz HP-val megtámogatva.

Lehetne a torpedó vető rajra is rábízni a fő támadást. Látok benne fantáziát. Az a fegyver viszont nem univerzális. Rombolók ellen nem hatékony a lassú torpedók miatt. A jelenlegi játékos állomány miatt sokkal többet leszel kénytelen rombolókra vadászni, mint szeretnél, ugyanis a cirkálók magas ívben leszarják a rombolókat mostanában tapasztalatom szerint. Az eget lesik, meg a könnyű célpontokat. Úgy gondolom, jobb az óvatosság és inkább a rakétás rajra erősíteni.

A bombázó raj ritkán és csak speciális célokra alkalmazható, ahogy látom a paraméterekből.

Természetesen minden raj csak akkor érdemes támadásba vinni, ha teljes a raj létszáma. Mivel a raj összes HP értékéből vonódik le a légvédelem AA értéke.

A modul kiosztásokról:

1. Air Groups Modification 1
2. Aircraft Engines Modification 1
3. AA Guns Modification 1
4. Attack Aircraft Modification 2
5. Concealment System Modification 1

Indoklás:

Az 1. 2. helyet nem indoklom, szerintem egyértelmű. A 3-t azért javaslom, mert nagyon sokszor támad ellenfél hordozója másik hordozót. Látszólag nem veszélyes a dolog, de idővel azzá válik. Szintén saját tapasztalat. Az ellenfélnél gyakori a két hordozó és összedolgozva kiszedték a mi két hordozónkat. Ennyit nem bír el a vadászvédelem és a kísérő vadász raj sem. Ezért fontos, hogy erős legyen a hordozó légvédelme.
A 4-k helyre azért javaslom a +HP-t a rakétás rajnak, mert szerintem nagyon sokat kell használni ezt a rajt. gyakran elég nehéz helyzetekben is.

Az 5-k slotba pedig azért kell ezt a modult tenni - sokáig én sem ismertem fel a lehetőséget benne - mert nem csak a hordozóra hat, hanem a támadó rajra is. Sokkal hasznosabbnak bizonyult ez a modul a másiknál.

A kapitányi skill-ről:

A képen látható skill leosztást javasolnám.



Indoklás: Az egyes pont azért mert olcsón kapsz gyorsabb repülőgép felkészítést. A kettes mindenképpen kell, mert 35 csomós torpedók vannak. Bűn lassú. Álló hajót nem lehet velük eltalálni. Az oszlopban a többi úgy , ahogyan nálad is van. Valamint a Survivalibity Expert is rendben van. Kell a +HP.
Későbbiekben a gyújtást kell erősíteni szerintem. nagy segítség lesz.

Zászlók.

Gyújtást, esetleg flood-t segítő zászlók, Légvédelmet erősítő zászló, fogyó eszköz gyorsabb töltése zászló, sebesség növelő zászló.

Nagyjából ennyi lett volna. "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, hadtjuk, Sith7, llw99, BigeL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59093 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók


hm, érdekes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59104 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Még jó, hogy tegnap órákat töltöttem el az elemzések elkészítésével.

Premium Carriers
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59105 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
nem baj, a tiedet legalább értettem , el tudtam olvasni B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.