Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 6 hónapja #44966 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
A GF test 1 most deepwater torpedókkal van felszerelve, szóval nem olyan hülyeség a másodlagos skillezés. (DD-k alatt elmegy a torpedó.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44967 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Na akkor egy pár szóban GZ újonnan kiadott teszt hajójáról. Újra torpedós verzióban.
Ugyebár a TFK Klán tagjaival összefutottam, és ők rám szóltak, mert igen csúnyán káromkodtam. Nézzétek meg a képeket és megértitek miért voltam mérges, miért dühít, amikor egy bug, vagy ismert/nem ismert mód/hack miatt tehetetlen vagyok az ellenfelem ellen. Mert a vadászaim kézi rácsapásnál mindig fordulnak egyet, és az ellenfelem pedig mindig pontosan leszedi a gépeimet. Nem tudom ki találkozott már ezzel a dologgal, de talán megérti a dühömet.

Na de, azért akad itt olyan pillanat is, amikor...hogy..hogy nem tudok játszani. Kezdésnek Kráken :woohoo:
Messze használhatóbb így mint a bombás verzióval. Bár tízes szinten hullanak a gépek. Itt jól teljesített ...
Szerencsétlen Quen Elizabeth egy salvos dobásból kijött.






A második menetben inkább légi harc volt, a csatahajók ügyesen együtt maradtak, így a konvoj legszélén haladó volt mindig a célpont. A vadászai még gyengécskék... alapvetően a torpedóvetők jól bírják a légvédelmet, igaz magasabb tierben jobban potyognak.
Összességében én ezt vártam volna a német cv-től. Talán egy kicsit buffolt vadászokkal.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44976 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

vonKurz írta: persze normális cv-s reméllem AA-t rak inkább,


Minek rakna ?
Tier 8-tól prémium Def AA és próbálkozhat bárki.
Vannak az AA erősítésnél hasznosabb skillek is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44977 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
azért ez jobban fizet,m int a Kaga, vagy a Saipan, nem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45904 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Kint az újabb GZ teszt verzió... íme az eredmény... Izumo .. egy támadás, három rajjal...61K dmg..AP bombák... de nem lehetett megismételni... amúgy nekem hiányoznak a torpedóvetők..és nem voltak erősek.
Nos, első csata vele..

.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45911 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Egyik meccsen 2 ilyennel találkoztam (ellennél és nálunk 1-1), még mindig tesztelik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.