Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 6 hónapja #44956 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

vonKurz írta: találkoztam egy test Zepelinnel, 3 torpedós volt rajta, ez a kisebbik poén.
szegény megolte a cv-nket, de utána repulovel nem sokat tudott tenni tier10-ben.


a másik poént meg ki találja meg a képen ? :)


Akkor nem káprázott a szemem a múltkor.Nem rég én is összeakadtam egyel és azt láttam,amit a képen is lehet látni.Tüzelt az ágyúival az ellenséges hajókra,amik a közelébe jöttek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44957 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Flaged írta:

vonKurz írta: találkoztam egy test Zepelinnel, 3 torpedós volt rajta, ez a kisebbik poén.
szegény megolte a cv-nket, de utána repulovel nem sokat tudott tenni tier10-ben.


a másik poént meg ki találja meg a képen ? :)


Akkor nem káprázott a szemem a múltkor.Nem rég én is összeakadtam egyel és azt láttam,amit a képen is lehet látni.Tüzelt az ágyúival az ellenséges hajókra,amik a közelébe jöttek.


közelébe ? ó nem, 9km-ről vágott 10k felett a Minotaurba, mentem is a víz alá egyből, 9km nekem még nem a közelébe kategória :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44958 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

vonKurz írta: találkoztam egy test Zepelinnel, 3 torpedós volt rajta, ez a kisebbik poén.
szegény megolte a cv-nket, de utána repulovel nem sokat tudott tenni tier10-ben.


a másik poént meg ki találja meg a képen ? :)


6 km-es másodlagos? :ohmy: :blink:

Szerk.: látom jó az kilencnek is. :ohmy: :woohoo:
Kb együtt írtunk.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44960 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Én egyebet láttam az egyik Zeppelinnél, aszt h hiába lőttem APval, mind elnyelte, HEvel is ha jól emlékszem, csak minimálisat sebződött. Ejsze bugos annak még a törzse... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44961 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

vonKurz írta:

Flaged írta:

vonKurz írta: találkoztam egy test Zepelinnel, 3 torpedós volt rajta, ez a kisebbik poén.
szegény megolte a cv-nket, de utána repulovel nem sokat tudott tenni tier10-ben.


a másik poént meg ki találja meg a képen ? :)


Akkor nem káprázott a szemem a múltkor.Nem rég én is összeakadtam egyel és azt láttam,amit a képen is lehet látni.Tüzelt az ágyúival az ellenséges hajókra,amik a közelébe jöttek.


közelébe ? ó nem, 9km-ről vágott 10k felett a Minotaurba, mentem is a víz alá egyből, 9km nekem még nem a közelébe kategória :)


Messzebb voltam tőle.A mi dd-nk támadta meg.Éppen célpontot kerestem és rá akartam bb-vel lőni a cv-re.A dd-nk ott volt közel hozzá.Akkor láttam,hogy tüzel a dd-nkre.Meg is lepődtem,de nem volt időm sokáig csodálkozni,mert nem messze tőlem felbukkant egy ellen bb és rám köszönt egy salvoval.Így ráfordultam és viszonoztam a köszöntését.Nem tudom milyen közel volt hozzá a dd.Ezért írtam,hogy a közelében.
9 km?10 k felett?Az kemény!Jobb lesz vigyázni vele.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44962 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Flaged írta:
Messzebb voltam tőle.A mi dd-nk támadta meg.Éppen célpontot kerestem és rá akartam bb-vel lőni a cv-re.A dd-nk ott volt közel hozzá.Akkor láttam,hogy tüzel a dd-nkre.Meg is lepődtem,de nem volt időm sokáig csodálkozni,mert nem messze tőlem felbukkant egy ellen bb és rám köszönt egy salvoval.Így ráfordultam és viszonoztam a köszöntését.Nem tudom milyen közel volt hozzá a dd.Ezért írtam,hogy a közelében.
9 km?10 k felett?Az kemény!Jobb lesz vigyázni vele.


megkérdeztem tőle, 9,4km :D persze normális cv-s reméllem AA-t rak inkább, nem másodlagost, meg gondolom ha nem a Minotaurral vagyok, el se találl, majdnem áltam ugye, de mindenféleképpen vicces élmény volt, vicces, és meglepo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.