Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 5 hónapja #46485 Írta: seepheerd
seepheerd válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Tegnap futottam egybe a Lexingtonnal, szegény támadó setupot használt. Először sikerült ráhajigálnia mindent egyik Yamatónkra, az majdnem megpusztult, de több esélye nem volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47067 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Kaga vs Ranger ... az ellenfelem gondolom striker setup-al volt, mert elkezdett a háttérbe hajózni, de gépet még nem küldött fel. Egy szemfüles rombolónk előre szaladt és villantotta, én meg legott irányba álltam :lol: Momentán átrepültem a hajók között és levadásztam. Utána szabad vadászat... a gond az, hogy én is háttérben vagyok, valahogy rá kellene éreznem a közeli harcra, de ugye ez csak sziget világban megy, és ha rosszul számolja ki az ember a lépést, akkor hamar lángolni fog, viszont ha közel vagy a repülési idő rövidebb. Mindezek mellett a torpedók sebzésével nem nagyon vagyok elégedett, 21 torpedó találat... nincs nagyon arányban a rombolók torpedóinak sebzésével. Márpedig méretre közel hasonlóak :)





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47072 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Azért nem hasonlóak naa... :P Egy hajó jóval nagyobb torpedót tud hordozni, mint azok a rozoga Swordfishek... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47073 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Azért nem hasonlóak naa... :P Egy hajó jóval nagyobb torpedót tud hordozni, mint azok a rozoga Swordfishek... :silly:


Kardhalak majd az Ark Royalon lesznek. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47111 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Amikor jönnek a DW torpok lehet arra számítani, hogy végre a Graf Zeppelin is fixálódik? Nagyon jó, hogy látok egy hajót persze az ellennél, amiről nem tudhatom, hogy hogyan működik, még a loading-képen is annyit látok hogy SOON...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50650 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Na akkor egy Graff Zeppelin, azaz az újabb teszt verzió bemutatója jön... az érdeklődőknek.

A hajóról pár kép indulásként, illetve az adatok amit láthattok :lol: érdekes rajta a szonár... egyszer használtam, a közelemben füstbe menekült egy rombi, ráhajóztam felvillantottam, de az agyhalott kicsi játékostársam Baltimor cirkálóval addig szotyizott amíg ki nem lőtt a rombi, utána méltóztatott levadászni...

Két hajótest van, az egyik 1x9 /8/ gépes vadász raj, 2x5 gépes torpedóvető Stuka raj, és 1x9 /8/ gépes Stuka bombázó raj. Választható Ap vagy He bombák. A torpedóvető gépek csak mélyvízi torpedókat használnak, szóval a rombi vadászat így felejthető.
B hajótest: 2x5 /4/ gépes vadász raj, 3x4 /5 vagy 6 bocsi nem tudom-most/ gépes bombázó raj, szintén választható He vagy Ap bombákkal.




Igyekeztem tesztelni mind a két hajótestet, egy dolog kivételével, és ez az Ap bombák voltak.

Tapasztalatok: a Me-109 vadászok le lettek gyengítve. Az 1x9 gépes kötelék alternatív támadása bugos, alig szednek le gépeket. A 9 gép sajnos gyorsan elfogy. A 2x5 gépes verzió kicsit tágabb lehetőséget kínál, eddigi légi harc tapasztalatok, Lexington ellen mind a két verzió hatásos, sajnos rng függő a dolog, illetve a bug miatt necces a légi harc. Ha veled van az rng legyőzöd a Lexi vadászrajt és lehet lövöldözgetni a gépeit sorba lefelé. Shokaku: So so, a sajna a Me109 itt is gyengék. Bár jobban teljesítenek a japánok ellen, mint az amcsik ellen. Saját hajótípus ellen rng függő, ennyi.

Támadó potenciál tekintetében egyértelműen a torpedóvetős hajótest a nyerő, azonban a Stukák hullanak mint a szar.. volt, hogy egy Izumo bedarálta az összes gépen, anélkül, hogy sebeztem volna.
A sima bombázós hajótesttel is lehet sebzeni, de nagyon észen kell lenni, akkor hatékony, ha már olyan hajót támadunk, aki már javított.

Sajnos 90%-ban X. tierben játszottam.
Első csata, torpedóvetős hajótest. Első körben a Lexingtonra koncentráltam... nem használta a légvédelmi boostot, ő baja. Utána viszont a francia csatahajó ette a gépeket, igyekeztem felderíteni is.. ebben a csatában, valamint a végén kaptam egy reportot, gondolom a Lexi játékosa volt.. :dry:






A következő kör bombázós, vadászos hajótest... íme az eredmény. Ismét X. tier.





A záró képsorozat nyílt tengeri csata, itt is cv harccal indult, itt sem használt légvédelmi boostot az ellenfelem, ment is a lecsóba. Utána már érdekes volt, szintén hullottak a gépek, mint ha havazna. Itt egy kicsit jobban érvényesültem a 1x9 gépes vadász rajjal.






Összegezve:
Erős másodlagos ágyuk, gyenge légvédelem, szonár és légvédelmi boost. Én inkább megcserélném a másodlagos nem rossz, de nem nyírja ki a rombolót, ha rád támad.Ellenben a légvédelem harmat gyenge.
A vadászok nem rosszak, a de régebbi verziókhoz képest gyengébbek. A torpedóvető raj kell, azonban gyengék, gyorsan leszedi őket a légvédelem. X tierben pedig fölös nagy hajókra rámenni, csak gép pazarlás az egész. A bombázók He bombával nem rosszak, szépen gyújtanak, főleg skillel megtoldva.
Az igazi potenciál a támadó hajótestben van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.