Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 6 hónapja #44977 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
azért ez jobban fizet,m int a Kaga, vagy a Saipan, nem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45904 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Kint az újabb GZ teszt verzió... íme az eredmény... Izumo .. egy támadás, három rajjal...61K dmg..AP bombák... de nem lehetett megismételni... amúgy nekem hiányoznak a torpedóvetők..és nem voltak erősek.
Nos, első csata vele..

.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45911 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Egyik meccsen 2 ilyennel találkoztam (ellennél és nálunk 1-1), még mindig tesztelik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46485 Írta: seepheerd
seepheerd válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Tegnap futottam egybe a Lexingtonnal, szegény támadó setupot használt. Először sikerült ráhajigálnia mindent egyik Yamatónkra, az majdnem megpusztult, de több esélye nem volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47067 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Kaga vs Ranger ... az ellenfelem gondolom striker setup-al volt, mert elkezdett a háttérbe hajózni, de gépet még nem küldött fel. Egy szemfüles rombolónk előre szaladt és villantotta, én meg legott irányba álltam :lol: Momentán átrepültem a hajók között és levadásztam. Utána szabad vadászat... a gond az, hogy én is háttérben vagyok, valahogy rá kellene éreznem a közeli harcra, de ugye ez csak sziget világban megy, és ha rosszul számolja ki az ember a lépést, akkor hamar lángolni fog, viszont ha közel vagy a repülési idő rövidebb. Mindezek mellett a torpedók sebzésével nem nagyon vagyok elégedett, 21 torpedó találat... nincs nagyon arányban a rombolók torpedóinak sebzésével. Márpedig méretre közel hasonlóak :)





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47072 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Azért nem hasonlóak naa... :P Egy hajó jóval nagyobb torpedót tud hordozni, mint azok a rozoga Swordfishek... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.