Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja #56078 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Rosszul fogod fel az 5-ös pont alapján! Ez nem olyan mint a tombola, hogy van egy asztalod minden jóval, és megkaphatod a nyomtatót róla, amid már van, pedig másnak milyen jó lenne... Ez MESSZE-MESSZE van a valóságtól ilyen téren! Ez tényleg inkább olyan mint a lottó: minden húzásnál ugyanolyan esélye van kijönnie bármelyik számnak, ha az volt előtte, ha nem, és -elméletileg- totál függetlenek... (mondjuk megnéznék ezer húzást úgy, hogy minden golyó ugyanott kezdi, minden golyó eggyel arrébb kezdi vagy random töltés minden alkalommal, de mindegy)
Csak itt inkább azt mondanám, hogy a kódolástól függ -ha csak nem tényleg valami random forrást használnak- hogy most a 90 golyó az tényleg 90-e, vagy van benne 2 egyforma, esetleg picit más súlya van ez egyiknek, másiknak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56079 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Ne offolj, ledgeri, pls., ez nem lottófórum! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56084 Írta: Hattorihanso554
Hattorihanso554 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Egy utolsó OFFot engedelmetekkel, válaszolnék a pontokra.

1. Meglátásom szerint egy haladó játékos, 2-3 vagy akár több prémium hajóval a birtokában is örülhet még újaknak. Van akinek fontos a színesebb játékélmény vagy gyűjtő, történelmi érdeklődése van, de akár csak annyi is játszhat, hogy tetszik a kéménye és ezért kell. Nem vagyunk egyformák. 1-2 prémium hajó is elég lenne arra, hogy termelje a kreditet, ha ez lenne a szempontom. Ez esetben a MightyMoo megszerzése lenne csak előnyös, így ez lenne a főnyeremény. De nekem egy Tirpitz is az lenne, annak ellenére, hogy már van prémium német BBm.
2. Mivel nincs hivatalos info vagy statisztika a nyeremények eloszlásáról, csak a találgatások mennek, de nem lehet tudni, hogy hogyan keveri RNJézus a lapokat, ezért is lehet pl Belgiumban gamblingnek nyilvánítani. A különbség az én szememben, hogy veszíteni nem veszítesz, mindenképpen kapsz valamit a pénzedért. És ezt a rizikót vállalod, amikor ebbe invesztálsz.
3.Egyetértek részben, engem is bosszantanak a youtubeos videók amikor 2-3 csodahajót megszereznek, nekem meg semmi se érkezik, vagyis eddig semmi sem érkezett, pedig már egy kis használhatatlan ladiknak is úgy tudtam volna örülni (pl gyűjtés szempontjából), ehhez képest most leesett egy VI-os romboló, azért nem rossz.
4. Lehet, hogy mások nem időt szántak rá, de pénzt igen. Nem mondom, hogy ugyanaz, de én például a pénz megkereséséért is feláldozom a szabadidőmet, számomra annak is van értéke. Persze nem akarok 5 eurót 750e freexp megszerzésére szánt időhöz mérni, de remélem érted mire gondolok.
5.Ez a port+1 credit téves infó, olvasd el ezt a bekezdést a hivatalos cikkben:
"If you get a ship that you already own, it will automatically be swapped for a different ship from the list."
Itt leírják azt is mi történik akkor, ha az összes prémium hajó amit dobhat megvan már a kikötődben.
De remélem szent a béke, nem vitatkoznék, egyéni vélemény és sok szerencsét!

Elnézést kérek az OFFért, innentől csak konténernyitásos eredményeket osztok :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56085 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Meg volt mondva h az értékesebb hajóknak kisebb az esélyük a kijövetelre. Uh képzelem mennyi lehet a Missourinak :evil: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56087 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Láda nyitás

hadtjuk írta: Pár gondolat a Santa Claus konténerekről. Melyekkel megpróbálom magam felvértezni ilyen konténerek vételétől.


Így is hozzá lehet állni, de.

Ha hajót akarsz, vegyél azt. Ha zászlót, akkor azt. Ha festést, akkor azt. Ha van felesleges pénzed amit inkább szerencsejátékra költenél, akkor vegyél ládát, viszont ne anyázz ha:
5 megaládából 6000.-ért csak 20x New Year Streamer camo, 5x Mosaic camo, 5x Asian Lantern camo, 5x Spring Sky camo, 20x New Year Streamer camo esik. Holott annyiért egy T6-os hajót is vehettél volna. T6-os hajók 5-8000 között mozognak.

A youtube videókat szerintem nem érdemes példának venni, mert csak azt látod amit megmutatnak. Persze, hogy videóban 20 ládából esik 4+ hajó. Az hogy mellette esetleg nyitott másik 2-3-4 20as pakkot aminek ára 21000.- / pakk és "csak":
2,000 doubloons, 12,500 Coal, 20x New Year Streamer camo, 5x Mosaic camo, 5x Asian Lantern camo, 5x Spring Sky camo, 30x special Dragon signals, 30x special Red Dragon signals, 30x special Wyvern signals, 30x special Hydra signals, 30x special Ouroboros signals, 30x special Basilisk signals, 30x special Scylla signals, 30x special Leviathan signal volt bennük, azt nem biztos hogy kirakják, de persze embere válogatja.

Redditen is posztolgattak képet hogy ládanyitáskor Missouri esett, de a kommentek alapján nem az a jellemző.
www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comment...5/so_guys_we_did_it/
"CodePhantomYT
4 hours ago
got way too excited over this but its a ship I have been wanting for a long time also those medium containers are way better than the mega ones not going to lie just bought 20 and got 5 ships with them being Mutsu ,MISSOURI ,Marblehead ,Duca D'Aosta and the Blyska

Delta_25
3 hours ago
5 ships out of 20 isnt a bad drop rate at all

sunkyuoppa
3 hours ago
3 out of 6 here
got the krispy kreme, t-61 and murmansk

element-battler
2 hours ago
Better than my 3 out of 40.

bastaja025
25 minutes ago
ONE out of 27 LOL, i must be rly unlucky...
"

Tény, hogy 6000-ért nem fogsz T9-es prémium hajót kapni a boltban, de a ládákban sincs garancia rá hogy tuti az lesz amit kapsz.

Ezért szerencsejáték.

Én a napi XP-kért is inkább a resource konténert választom, és a benne lévő szénből majd megveszem a Mushasit. Másfél hónapig naponta 3 try luckot próbálgattam és egy Mutsu jött ki, aminek örültem, de később, a bejövő resource konténerek érkezésekor átváltottam rájuk. Úgy fixen jön a szén és van egy biztos haladás a kívánt szeneshajó felé.

Most a Twilight Battle alatt a credit is rendesen jön Steelrat + zászlókkal (legutolsó steelrat-steelrat-rasputin meccsen 970k credit termelt a kis patkány), így a havazás előtti hajóvásárlást is ebből fedezem.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Palánta által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56088 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Annyiban ellenkeznék, hogy én inkább zsákbamacskának hívnám.
Abban mindig van valami.
A kaparós sorsjegyen meg nincs.
Aki hajóra vár ládából, az max a nem megvásárolhatóra menjen. Aminek meg azt hiszem 3% az eséllye.
Ami persze osztva az összes nyerhető hajóval....
És ez a 3% NEM személyreszabott, hanem a rendszerre.
A try your luck-nál tudtommal annyi a szuperkonténer lehetőség. De kapsz 3 festést/zászlót 97%-al.
A sima ládáknál 1%...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.