Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja #56063 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Én gondolkodok rajta, hogy vegyek-e mega konténerből 5db-ot, mert még az elmenne árban, de hogy az is 6k... :dry: Jó, dublon jól jön, ha felszerelést kéne levenni, dragon flagek mindig jól jönnek (főleg a credites), de elégé kicsi esély hajóra ugye.... aztán kapnék egy full fölös hajót, pl T-61-et Xd
(konténerből eddig gallant, marblehead, de grasse és monaghan esett, emellett volt egy acasta, egy lyon és a 6-os francia bb múltkorról)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56065 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Vegyen a halál ezeknek. Engem tavaly karácsonykor szopattak be ezekkel, akkor is vettem párat de csak az ocsmány festést adta, akkor megfogadtam hogy ezeknek egy forintot se. Hajót még nem kaptam kontiból pedig nyitottam jó párat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56066 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Talán tavasszal voltam itt legutóbb. Ezóta a játékkal sem játszottam. :) A múlt héten leporoltam és toltam pár csatát co-op-ban. A második lucky konténer szuper lett. Mi is volt benne? Egy hét prémium. :D Conspiracy Theory off... :evil:
Kicsit játszadozom még, de csak coopban. Így más játékát nem rontom el randonban. Időközben a klánból is kiraktak, de ez gondolom az inaktivitás miatt volt. Hát ez van. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56073 Írta: Hattorihanso554
Hattorihanso554 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Végül beruháztam 5 nagy Mikulás konténerre,mégha volt is időm lebeszélni magam erről, mert épp Belgiumban voltam barátnőmmel, és tényleg igaz, ott nem lehet ilyeneket vásárolni.

Viszont ahol élek, Hollandiába lehet, vagyis nem találtam fórumon erről említést(bár nem is kerestem sokat, a belgsat olvastam végig), se akadályt a vételkor, remélem nem utólag derül ki,hogy ittis be van tiltva és törik rám az ajtót :evil: :)

Nem bántam meg, kicsomagoltam mindet és megkaptam az első konténerből eső hajót, egy Monaghant.

Egyik szemem sír, a másik nevet, mivel MightyMoo mindig a lottó főnyeremény lesz, de ennél többet nem költök a rulettre.
Sok sikert azoknak akik kockáztatnak, és kívánom,hogy kicsomagolják a Missourit, akármekkora ajándékcsomagból :woohoo: :whistle: B)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Hattorihanso554 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56074 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Az igazi nyerő aki nyit egy Missourit,és már van neki..........nem 750k free xp,hanem 1 credit :woohoo:,na jó egy festés
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56075 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Pár gondolat a Santa Claus konténerekről. Melyekkel megpróbálom magam felvértezni ilyen konténerek vételétől.
1. Ez a zsákbamacskás szerencse hajó osztás legfeljebb annak érheti meg, aki nagyon kezdő és még semmilyen prémhajója nincsen. Ha már 2-3 prémhajód van, akkor nagy valószínűséggel "nyerhetsz" olyan hajót, ami az adott nemzetnél már van, vagy hasonló típusú a meglevőkkel (második vagy harmadik DD-nek nem tud úgy örülni az ember, főleg ha BB vár).
2. Idáig úgy tűnik, mind ha egy meghatározott sorrend szerint lehetne nyerni a dobozokból. (Bár ehhez az állításhoz kevés a mintavételem.) Legalábbis Én ugyan azt kaptam ingyen dobozból, mint amit itt írtak a többiek. És most másodszor is a Monaghan került ki a nagy (szerintem a mega) dobozból.
3. Ha valakinek kiugrana a Missouri enne a méreg, hogy neki sikerült, nekem meg nem. Függetlenül attól, hogy hányadik dobozt vette meg hozzá. (Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Mondjuk ez a hozzáállás engem minősít, de lesznek még páran ugyan ezen a véleményen.)
4. Ha valaki még is csak megnyerné az egyik IX prém hajót, azok akik güriztek érte és úgy szerezték meg (szerintem jogosan) morgolódnának.
5. Azoknak akiknek van IX prém hajója meg ne próbáljanak dobozból Missouri-t nyerni. Mert ha megnyered azt a hajót, amid van akkor kapsz egy portot és 1 creditet. Ennél bosszantóbb, azt hiszem nincsen... Aminek meg más, hogy örült volna...
UI: A festésről megfeledkeztem. (Bár valószínűleg ez sem vigasztalna, mert más hajóra, ha jól tudom, nem rakható...)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.