Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56040 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

obsidianriver írta:

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta: A karácsonyi két ajándék ládát ne felejtsétek el begyűjteni! ;)
worldofwarships.eu/en/news/sales-and-deals/santa-claus-postman/

Sziasztok!

Mit kell teljesíteni ahhoz, hogy a két ajándékládát megkapjuk?
Nem tudjátok, hogy minden csomag tartalmaz egy-egy prémhajót, és a hozzá felsoroltakat (zászlók, dubon, szén, stb.)? Mert ha igen, akkor elgondolkozom a doboz vásárláson...


A csomagok véletlenszerűen tartalmazzák a felsoroltak egyikét. A hajóhoz nagyon nagy szerencse kell,nekem tavaly többet is dobtak (vettem párat), de idén még a híresen szerencsés Flamu is pocsékul nyitotta őket.

Éreztem, hogy itt valami bűzlik. (Ennyire nem szokta alá adni a WG.) Pedig már nagyon ráizgultam.

Obsidianriver!
Még egyszer köszi az információt. Mert ez nagy pofára esés lett volna... Mert a 20X mega doboz vásárlására gondoltam... Elképzelve, hogy nyerek rajta 20 prémhajót... :) Na de oda lett a ma reggeli álmom. :( De azért jobb ez így. B) Mert utána biztos megevett volna az ideg...

Így maximum csak úgy érné meg a 20-as csomag, ha minden ötödik: hajó, dubbon, szén, festés, zászló lenne.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56041 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Láda nyitás

hadtjuk írta:

obsidianriver írta:

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta: A karácsonyi két ajándék ládát ne felejtsétek el begyűjteni! ;)
worldofwarships.eu/en/news/sales-and-deals/santa-claus-postman/

Sziasztok!

Mit kell teljesíteni ahhoz, hogy a két ajándékládát megkapjuk?
Nem tudjátok, hogy minden csomag tartalmaz egy-egy prémhajót, és a hozzá felsoroltakat (zászlók, dubon, szén, stb.)? Mert ha igen, akkor elgondolkozom a doboz vásárláson...


A csomagok véletlenszerűen tartalmazzák a felsoroltak egyikét. A hajóhoz nagyon nagy szerencse kell,nekem tavaly többet is dobtak (vettem párat), de idén még a híresen szerencsés Flamu is pocsékul nyitotta őket.

Éreztem, hogy itt valami bűzlik. (Ennyire nem szokta alá adni a WG.) Pedig már nagyon ráizgultam.

Obsidianriver!
Még egyszer köszi az információt. Mert ez nagy pofára esés lett volna... Mert a 20X mega doboz vásárlására gondoltam... Elképzelve, hogy nyerek rajta 20 prémhajót... :) Na de oda lett a ma reggeli álmom. :( De azért jobb ez így. B) Mert utána biztos megevett volna az ideg...


Szerintem ha hajót akarsz akkor ne konténert vegyél, hanem hajót. Akkor pontosan tudod mit is kapsz és elkerülöd az olyan lutrikat mint 20 legnagyobb láda és 2 hajó jött ki belőle. Ennek az ellentettje is megeshet, hogy 6 ládából kijön mind a 4db hajó.

Más kérdés, hogy ha még nem jársz egyébként T8-nál akkor mennyire lesz élvezetes egy T8-as csata a számodra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56042 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Palánta írta:

hadtjuk írta:

obsidianriver írta:

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta: A karácsonyi két ajándék ládát ne felejtsétek el begyűjteni! ;)
worldofwarships.eu/en/news/sales-and-deals/santa-claus-postman/

Sziasztok!

Mit kell teljesíteni ahhoz, hogy a két ajándékládát megkapjuk?
Nem tudjátok, hogy minden csomag tartalmaz egy-egy prémhajót, és a hozzá felsoroltakat (zászlók, dubon, szén, stb.)? Mert ha igen, akkor elgondolkozom a doboz vásárláson...


A csomagok véletlenszerűen tartalmazzák a felsoroltak egyikét. A hajóhoz nagyon nagy szerencse kell,nekem tavaly többet is dobtak (vettem párat), de idén még a híresen szerencsés Flamu is pocsékul nyitotta őket.

Éreztem, hogy itt valami bűzlik. (Ennyire nem szokta alá adni a WG.) Pedig már nagyon ráizgultam.

Obsidianriver!
Még egyszer köszi az információt. Mert ez nagy pofára esés lett volna... Mert a 20X mega doboz vásárlására gondoltam... Elképzelve, hogy nyerek rajta 20 prémhajót... :) Na de oda lett a ma reggeli álmom. :( De azért jobb ez így. B) Mert utána biztos megevett volna az ideg...


Szerintem ha hajót akarsz akkor ne konténert vegyél, hanem hajót. Akkor pontosan tudod mit is kapsz és elkerülöd az olyan lutrikat mint 20 legnagyobb láda és 2 hajó jött ki belőle. Ennek az ellentettje is megeshet, hogy 6 ládából kijön mind a 4db hajó.

Más kérdés, hogy ha még nem jársz egyébként T8-nál akkor mennyire lesz élvezetes egy T8-as csata a számodra.

Palánta!

Igazad van... (Egyetértek veled a dobozvásárlásban.)
Asahio B-vel már tiszteletemet tettem a felső tízezerben... Mondjuk, ha X tier-t kapok vele (50%), akkor az egy szopó roller (akarom mondani marad a spott, mert támadólag/védekezőleg nem tud mit csinálni), a maradék csata az IX tier. Ott legalább nincs mindenkinek iránymutatója...
Azért néha akadnak jó körök is vele, de nagyon szenvedős. Rombolók, cirkálok megeszik. Egyedül a BB-re veszélyes, csak nem jut el oda... ellenséges CV-t meg tíz csatából ha egyszer látok... (A minap láttam (spotoltam) az elsőt :) , azt mire elérték volna a torpedóim vége lett a csatának... :dry: )
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56043 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Érdemes az elején felmérni h az ellen csatahajói merre mozdulnak el és csakis arra menni. A rombikat kispotolni h kiszedjék őket, s akkor szabad a pálya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56046 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta: A karácsonyi két ajándék ládát ne felejtsétek el begyűjteni! ;)
worldofwarships.eu/en/news/sales-and-deals/santa-claus-postman/

Sziasztok!

Mit kell teljesíteni ahhoz, hogy a két ajándékládát megkapjuk?
...


Semmit. Bemész oda , ahol nyitod a ládákat a játékban.
-Balra van egy banner ( kép az ajándékdobozokról)
-Katt rá
-megnyitas után lesz egy új ablak , ott jobbra lent lesz egy sárga gomb , valami gift felirattal.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56047 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Amúgy ez a 2 "free" santa gift csak small típus, szóval 300 dublon, meg hasonlókra kell számítani :D

Nekem a kettőben 30 vagy mennyi zászló volt (sima fajta), emg 300 dublon volt. Aztán CW-n eddig szereztem kettőt, de az 2x10k free xp :dry:



Nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy ne, mert free xp hasznos fejlesztéseknél, meg ha kellene majd egy free xp-s hajó Nelson és Kron mellé, vagy mikor kdierül mi a jó isten lesz a cv reworkkel, mert már mindent hallani arról, hogy a visszhangok miatt mindig mást terveznek WG-nél
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.