Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja #56048 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

leopardusz írta: Érdemes az elején felmérni h az ellen csatahajói merre mozdulnak el és csakis arra menni. A rombikat kispotolni h kiszedjék őket, s akkor szabad a pálya.

Ez tök jól működne, ha már lenne 10 pontos kapitányom. 4 pontért adja a 10% Concealment Expert kapitányi képzettséget, és ez a 10 % iszonyatosan hiányzik, főleg a X tier-ű csatákból. Mert ott már csak 19 pontos (vagy a közeli) kapitányokkal rohangálnak a rombolók...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56049 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Grievous írta: Amúgy ez a 2 "free" santa gift csak small típus, szóval 300 dublon, meg hasonlókra kell számítani :D


Szuvenir nyihaha nekukucsku protku. ;)

Elvileg eshet ladok ebből is.

Tegnap végre kaptam szuperkonténert.
15k szén... :lol:
Mindegy. Jean Bart-ra jó kezdetnek.

U.i.: ne offoljunk, mert Ledgeri befonja a haját.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56050 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Láda nyitás

hadtjuk írta:

leopardusz írta: Érdemes az elején felmérni h az ellen csatahajói merre mozdulnak el és csakis arra menni. A rombikat kispotolni h kiszedjék őket, s akkor szabad a pálya.

Ez tök jól működne, ha már lenne 10 pontos kapitányom. 4 pontért adja a 10% Concealment Expert kapitányi képzettséget, és ez a 10 % iszonyatosan hiányzik, főleg a X tier-ű csatákból. Mert ott már csak 19 pontos (vagy a közeli) kapitányokkal rohangálnak a rombolók...


Most zajló Twilight Battle alatt szerintem jól lehet Elite Commander XP-t farmolni amit rá lehet költeni a fejlesztendő kapitányra. Eddig közel 1m ecXP-t szedtem össze a TB alatt. Ami persze nem sok, hiszen a 18-ról 19-re fejlesztés 300k xp, de ettől még összejött az első 19 pontos kapitányom és vagy 3-4 db 10 pontos, noha nem nulláról kezdtem mindegyikkel.

A konténerezést a Belgáknál és a Hollandoknál szerencsejátéknak minősítették, ami azért jelzés értékű lehet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56056 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Vettem egy pár mikulásos ládát (5 kicsi, 1 közepes, 1 nagy), és az egyik adott egy Monaghan-t. Még jó, hogy 2 éve karácsonykor meglett az állandó festéses Farragut, így az is egy félprémium. Legalább ha nekiállok az amerikai romboló ágnak, akkor lesz mivel kapitányt fejlesztenem :)
Végül is nem panaszkodhatok, tavaly esett egy Okhotnik, idén meg ez, persze mindkettő a nagyobb ládákból.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Myrsky által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hattorihanso554

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56059 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Grat :cheer: Nekem küldit adott hozzá nyáron, vagy mikor, megcsináltam, megkaptam, érdekes jószág, csak gunboatokat annyira nem erőltetem (japán vonal kivétel), így volt egy kis gondom a kapitánnyal, de első meccsen a 9 vagy hány km-es torpedókkal volt pár szép találatom, ja, +2 tieres meccs volt, mert első csata B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Myrsky

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56061 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Köszönöm. Igazából akkor lettem volna igazán mérges, ha Kamiakze-t, vagy Imperator Nikolai I-et kapok, mivel megvan a Kamikaze R és az Oktyabrskaya Revolutsiya :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.