Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 4 hónapja #56293 Írta: Ghost
Ghost válaszolt a következő témában: Dühöngő
Folyamatosan pancsereket kapok és engem büntetnek meg reportálnak. Megyek a csatahajóval belém jön egy lúzer 25hp val és még a wg is pinkké tesz. Miért?


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56308 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor ezek szerint nem csak én kapok retardáltakat. Képet már nem is rakok mert ma 200K os sebzéssel és 4 killel buktunk csatát. És kivétel nélkül első helyen vagyok mindig. Nálunk meg X es francia BBvel utolsó 69XP vel nem tudom hogy lehet ezt ... ?! Mind1 ilyenkor "szuuuuszáááá" és pihi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56311 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem se adta a random, Donskoi-jal 3 bukó után lett győzelem csak, DesMoin első körre bukó (aztán hagytam), 9-es szovjet prémmel lett 84k fmg-es győzelmem, előtte volt egy 11k-s seattle winem, lemming hordák mindenütt :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56315 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Ghost írta: Folyamatosan pancsereket kapok és engem büntetnek meg reportálnak. Megyek a csatahajóval belém jön egy lúzer 25hp val és még a wg is pinkké tesz. Miért?


Mert TK lett.
2 csatára divatos színű lettél.
Ezen kár idegeskedni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56327 Írta: Ghost
Ghost válaszolt a következő témában: Dühöngő
Dehogy idegeskedek, csak magyarázza már el Valaki, hogy ha a balf*sz belámjön és meghal akkor miért Engem büntetnek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56329 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mert a te hajód okozta a sebzést, és nem mérlegel senki hogy az szándékos volt vagy véletlen.

Ahogy a torpedók esetében sem nézik hogy a kilőtt 10km-es torpedóba 1-2km-.en belül megy bele, ami azért szándékos vagy tapasztalatlan indítást feltételez, vagy a 9,8km-nél úszik bele, mert közel ment az ellenfélhez és benézte.

Aki okozta a sebzést, az a felelős. Nem feltétlenül igazságos, mert pl a botokat, afkolókat nem szűri ki, de a TK-zókat száműzi a Coop játékosok közé, akik nem biztos hogy tehetnek erről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.