Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hónapja #56676 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sokszor tényleg mintha 6-7 évesekkel játszanál, akiket lenyűgöz, hogy mekkora hajó, meg színes, meg lő is!
Azt gondolná az ember, hogy egy top tier hajóval a csata sűrűjébe veti magát, közben hátulról durrogtat! Néha még az észt is osztja!
Habár az ellen is kap ezekből a hígagyúakból, az előbb utolsó előttinek lőttek ki a Lyonnal, de valaki még - amíg a hajóm teljesen víz alá került - folyamatosan lőtte egy sziget mögül a hajótestet. :silly:
Talán bosszantotta, hogy menet közben nem talált el.... :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56677 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ja! Ha reportolsz valakit azt megnézik, valamilyen szankciót alkalmaznak ellene? Nyilván úgy gondolom, hogy elbírálja valaki? Vagy nemigen van rá kapacitás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56678 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem vagyok róla meggyőződve :silly: ...
Inkább akkor ha valaki hirtelen tul sok reportot kap. Bár replayt sztem akkor sem néznek vissza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56686 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Report annyira sokat nem számít, max a karma értéke csökken eggyel, de azzal se megy semmire se. Esetleg, ha nagyon negatívba fordul a szám (tud?) akkor kap egy kis bant, de nem tudom ezt igazolni, nem bannoltak még ki és remélhetőleg nem fognak :whistle:

ÁÁÁÁ, mi a francra van ez a dd egyáltalán? Lassan forduló tornyok, 8km-es viszonylag lassú(60kts lassú?) 2x3 deep watertorp, és MIÉRT NE KAPNÉK T8-AT EZZEL...










500 hp-n éltem túl, great, 16-18k xp van rajta, gondolkodtam ,hogy az ágat hagyom, mert nekem valahogy nem jön be (ez az egyedüli PA DD amivel játszódtam, ugye tavaly ezt is adták
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56689 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Fushun szerintem jóval életképesebb,mint a ruszki tesója a 4 km-et torpedókkal... Azon kb díszítés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56696 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szovjetem sajna nincs. TorpDD-s vagyok elsődlegesen, arra meg IJN ág van :D Gunboatok annyira nem foglalkoztattak, macera a kicsi fps meg az, hogy 1366-os a laptop monitorja, max zoomnál csak 14-ig van a célkereszt megjelenítve (ami gunboatoknál macerás, mikor pl 15-re kéne célozni).
Akizuki ág tetszett, kitakazet szeretem ,de azoknak a torpedóik ugye japánosak :D

Talán német dd ág lenne még hasonló, csak a camo miatt van eddig bajom velük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.