Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55393 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ranked kapcsán :
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55394 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem ranked kicsit felemás, tegnap rank5-ről sikerült lejutnom rank2-ig, de ott buktam egy kört, így 0 csillagon vagyok :dry:
Nem értem ,hogy a bb-k egy része, miért marad nagyon távol az ellenségtől. Ok, néha van 4 dd, de, ha támogatják a dd-inket, akkor elég hamar ki lehet ezeket szedni. Jó, ha kamikazek vannak a másik oldalt, míg nálunk nincs egy se, akkor már para van :unsure:

HunZsolt kollégával legalább találkoztam egy kör elejéig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55395 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos vereség lett. Volt egy Musashi-k amely elment a térkép egyik szélére egy sziget mögé és szinte az egész csata során ott állt. Komolyan ilyen idióták miért játszanak? Azt megértem ha valaki harcol és küzd de pl elrontja, belefut torpedókba, vagy teljes ellenséges össztűzbe, de aki elbújik és nem segít a társaknak... :angry:






Egyébként rombolóval szerintem ez az első 200.000 feletti köröm, közel 200-hoz már voltam ,de most sikerüt áttörni ezt a határt rombolóval. Musashi jól jött volna a végjátékban a Minotaur gyors eltakarításában illetve a Shoka legyűrésében közelről. De így sajnos nem maradt elég időnk a torpedóim betöltődéséhez illetve használatához....
Buki-nak és Makyta-nak köszi a szakaszt... :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55397 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értem egyesek miért rankedeznek, úgy, hogy a pálya széléről lövöldöznek. Mi értelme? Randomban sincs annyira sok értelme, de RANKEDEN?! rank2 0 csillagról leestem rank3 0 csillagra, majd nehezen eljutottam rank3 2 csillagra, kész káosz. ÉS NEM fogadom el ,hogy CSAK HÉTVÉGE, ennyire nem KELLENE befolyásolnia

mai kezdésnél:



zárásnál:



kész téboly, közben meglett a killer whale is, oh atyám, azt is hagyom inkább, mert időigényes volt 50k base xp :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55432 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Biztos én voltam a hülye, hogy Hipperrel és Massachusetts-cel próbáltam volna megvédeni az egyik oldalt, míg a csapatunk lemminget játszik, csak közben kiderült, hogy az ellenfél meg nem lemming módon viselkedik, csak a bb-ik jöttek a mi oldalunkra, így Hippert egyből kiszedték, Massa se járt sokkal jobban utána, majd jöttem én :sick:
Többiek meg valamiért megijedtek egy shimatől, ami frontot mutatott nekik, meg 2-3 cruisertől, nem értem miért, aztán ofc, nyerünk....










A bázis mellett spawnoltam le, most át kellett volna mennem a map másik felére? Mert mellettem a hipper volt ott, az amcsi bb meg középső spawn pontról jött...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55435 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Emberek, ugye vannak itt páran, akik minden egyes HE találattal gyújtanak Lionnal? Csak így jöhet ki a wg által odabiggyesztett 52% gyújtásesély a hajómhoz, ha már nem egy csatát mentem vele, ahol egy tűz nem sok, annyit se tudott csiholni az a retekvagon....... Vagy az oroszoknál ez azt jelenti, hogy vagy gyújt, vagy nem? (nálam akkor nyilván nem) :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.