Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 5 hónapja #55588 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, egyedüli t8-as CL-ként voltam t10-ben...





Mino meg cheaternek nevezte az egyik csapattársunkat, mert kitorpedózta, mikor füst közelében volt (nem látta a dd-nk, csak küldte a füstbe a torpedókat)

Utálom ezt a mapot, miért van ekkora lemming train itt?! Régebben nem volt ekkora, vagyis a középső bázisrészhez is ment akkortájt valaki, most meg annyit látok, hogy legtöbb esetben jobb oldalt erőlteti a csapatom, ritkán bal oldalt...




ok...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55765 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az egy dolog, hogy utálom a mapot mióta átalakították (több a bukóm, mint a gyözelmem itt, sokkal több a lemming train, mint volt, vagyis nagyon sok a map jobb oldalán való tömörülés az én csapatomnál), de hogy most epicenter van, ciklonnal a közepén? pls





Yamato bal oldalt nem igazán tudott elmenni a dd-k miatt, a csapatom jobb oldalt meg nem tudom mi a büdös jó istent akart. Valaki pingelt engemet is, asszem az egyik dd-nk, hogy segítsek vagy valami. Ja, lött a kurfürst és a Jean Bart, közben folyamat esett le a spot róluk a ciklon miatt és próbáljak valamit is csinálni, miközben shimakaze spotolt folyamat (lövés miatt spotolt)

Utána való meccsen is bukó kronnal, megint lemming train, megálltak és kb mindenki meghalt, 51k dmg-gyel volt 1.92m potenciális sebzésem, ennyit erről a napról...

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55817 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megnéztem, hogy mi a feladat: 25 győzelem brit hajóval.






Azóta randomban csak vesztes csatákat megyek, de legalább a co-op-ot elfogadja a rendszer.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55977 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos ezt nem lehetett tegnap este megnyerni... :angry:





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56007 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak én érzem gyakran OP-nak a t10 cv-zek? :dry:

Jól van, Harugumoval kaptam midwayt, smoke cd-n volt, mikor megjelent a 2 torp raja....








ÉS EZT A HULLADÉKOT MIÉRT KELL MEGNYERNI?!

Másik dd-vel meg ez...



A 2 kurfürst nem mert rámenni egy yamato+montanara, miközben volt igaz ,egy conq, de volt egy henri 4 és én is, behalok ezeken, bukó, én voltam a top1... (igen, kiágyúztam a kievet, csak a killt pont lelopták pár hp-ról, majd shimat szedtem szét gunnal, habár abba bele is löttek 1-2-t
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56060 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miért van az, hogy a legbénább játékosnak van a legnagyobb szája chat -en ? Engem szidott eza jó képességű hogy milyen béna vagyok és lám a végeredmény ....
Igencsak elszégyelném magam Yamato-val ilyen végeredménnyel a helyében :angry:
Arrol nem is beszélek, hogy a csapat elment lemmingezni én meg egyedül tartottam C -t meg vagy 2-3 hajó mögöttem mapline -nál hajókázott. De persze én vagyok a béna mert nem hoztam le egyedül GG


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.