Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 6 hónapja #55185 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55186 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.


elfelejtettem hozzátenni hogy ez karcolásmentes hajókon is előfordult már :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55187 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Storm írta:

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.


elfelejtettem hozzátenni hogy ez karcolásmentes hajókon is előfordult már :whistle:

Akkor az fekete mágia :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55193 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Néha utálom ezt a hajót....








Oh, a moskva a 100. medálját kapta meg? Xd

Utána mentem egy 70k-s win kört...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55205 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Undorító mekkora csaló szar játék ez. Engem gyújtanak mindig persze egymás után meg kettesével rakják rám a tüzet ....ez meg ....91 ből 1 tűz....szép random ....



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55210 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Dühöngő
4 órája játszom a mai napon még EGYETLEN EGY CSATÁT SE NYERTEM...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.484 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.