Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43884 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Nekem ez a kupac szemét nem ér annyit.


Amagira ilyet írni?! Orvos látott már?

killer_1997 írta: Meg a mégjobb: Bismarck oldalába 10km-ről az összes találat OVERPEN! Az övpáncélba, ami mellesleg a legvastagabb része. Akkor mégis hova lőjjek.


Mondjuk ne ott lődd, ahol a legvastagabb... cementált Krupp-acél páncélzata van... lődd a fart, az orrot, a felépítményt, és imádkozz Wotanhoz!

Ja, és Amaginál ha tíz kilométerre van egy Bismarck, pucolunk... ő csak négy ágyúval tud lőni előre, az istenkirálycsászárführer másodlagosait nem tudja használni, Te viszont hat löveggel lövöldözhetsz vissza.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43886 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

killer_1997 írta: Nekem ez a kupac szemét nem ér annyit.


Amagira ilyet írni?! Orvos látott már?

[quote="killer_1997" post=43868Meg a mégjobb: Bismarck oldalába 10km-ről az összes találat OVERPEN! Az övpáncélba, ami mellesleg a legvastagabb része. Akkor mégis hova lőjjek.


Mondjuk ne ott lődd, ahol a legvastagabb... cementált Krupp-acél páncélzata van... lődd a fart, az orrot, a felépítményt, és imádkozz Wotanhoz!

Ja, és Amaginál ha tíz kilométerre van egy Bismarck, pucolunk... ő csak négy ágyúval tud lőni előre, az istenkirálycsászárführer másodlagosait nem tudja használni, Te viszont hat löveggel lövöldözhetsz vissza.[/quote]


Ha lepattant volna akkor nem is szólnék de ez átment az egész hajón. :cheer: Akkor most mi van? Mellesleg egy sziget mögül bukkant elő és pont az oldalamat látta. Reagálnom kellet, így fordulás közben lőttem felé egy full salvót. Ha rendesen beadta volna ami jár, akkor ennyi lett volna. De így a 10 ágyúból 5000 deamage ami szerintem egy kicsit nevetséges

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43887 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt tudom mondani, amit Storm, de szerintem más is bevállalja: ha bent látsz, szólj, megyek én is Amagival.

Nem véletlen, hogy az Izumót eladja szinte mindenki, míg az Amagit majdnem mindenki megtartja... ha nem, akkor meg visszaveszi... :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #43888 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Aki szerint meg ez játéktudás kérdése, az magyarázza meg már nekem a Bismarck ÖVPÁNCÉLJÁBA azt a 10 (tíz!) overpent. Pont oda az első 2 torony és a felépítmény közepe alá. Javitson ki valaki,ha tévednék, de tudomásom szerint az a legjobban páncélozott rész. És mégis. Na ez mióta játéktudás kérdése?
Mellesleg ha már játéktudás, Általában még így is az utolsók között szednek ki. Meg azt se tudom, hogy a hajó orrában mióta van lőszer. tegnap is NC 1 torprdó az orrába, már robbantam is. Tudumásom szerint ennek az ágyúk alatti találatnál kellene működni. De ami igaz, az igaz nem vagyunk egyformák. Csak ott kezdődnek az igazi bajok amikor a bottom tier mellé még direkt az agyhalottak közé is rak. Top tierben még csak van ráhatása az embernek a meccsre, de ha a legalján vagy, nem sok mindent tudsz tenni a hülyék ellensúlyozására.


BigaC kolléga említette, hogy nem tudunk semmit a program algoritmusáról. Teljesen egyet kell értsek vele, én pl. simán elképzelhetőnek tartom, hogy amit a te kliensedben úgy látsz, hogy a lövedék gyönyörűen bepottyan a vízvonalhoz a hajó közepén, az a szerver számára (az ő számításai szerint) máshova esett.

Persze ezek csak teóriák hisz nem látunk bele a működésbe de az fix, hogy emiatt kár bosszankodnod, vagy mondjuk feladnod a japán csatahajóvonalat. Én pl. kimondottan szerettem az Amagit, és pont a német csatahajókkal szívesen "foglalkoztam". Viszont nem az övpáncélt lőttem, hanem magasabbra, a felépítményre céloztam. Piszkosul nagy sebzéseket tudtak beszedni, olykor egy-egy megfelelő ívben érkező lövedék fentről be tudta ütni a citadellát is (na jó, ez tényleg ritkább mint a fehér holló)
Hozzájuk közel úszni viszont rossz ötlet. A lövéseid a német hajó oldalába fognak menni, ami nagyon bírja a strapát, ő meg szét fog szedni az elsődlegessel, vagy hajógerincig éget a másodlagosokkal.

Én nem nagyon úsznék 15 Km-nél közelebb, és onnan érzékeltetném velük a törődést....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43889 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha "átment az egész hajón", akkor lehet magasra céloztál, nem a vízvonalra ....más, BigaC jól mondja én lőttem 2 salvóból 5 citadellát Amagival egy Yamatoba, el is süllyedt (nem rám nézett és elkövette azt a hibát, hogy megállt egy sziget mellett) .... jó kis hajó ez, majd megszokod, kicsit cirkálósan kell vele játszani.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja szabi62 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43891 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő
[quote="tmage" post=43888

BigaC kolléga említette, hogy nem tudunk semmit a program algoritmusáról. Teljesen egyet kell értsek vele, én pl. simán elképzelhetőnek tartom, hogy amit a te kliensedben úgy látsz, hogy a lövedék gyönyörűen bepottyan a vízvonalhoz a hajó közepén, az a szerver számára (az ő számításai szerint) máshova esett.

.[/quote]

Ez gondolom igy is van. WoT-ban is sok jó játékos azért használ szervercélkereszt modot, mert a játékban a célkereszt nem mindig azt a helyet mutatja, ahová a szerver szerint célzunk. Valamennyi késés a kliens és a szerver közti kommunikáció miatt mindig van.

Amugy a Bismarck 320mm-es övpáncéljába a játékmechanika szerint lehetetlen overpent lőni. Ha neked mégis sikerült akkor az BUG és irhatsz egy ticketet a supportnak.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Phaser által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.432 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.