Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #43874 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Rallyefan81 írta:

killer_1997 írta: De nem a WG a hibás, végülis ezt mind tudjuk. Csak kíváncsiságból: az ilyen bértrollnokoknak mit fizetnek?


Szerinted miért kék/lila?

Nem szeretném a statokat belevinni a vitába, mert abból csak a rossz érvek és a személyeskedés jön.

Ebből meg majd jön, hogy fizetek a wgnek a jó statért?


Aki folyamatosan panaszkodik és nem hallgatja meg a kék/lila kedves/kevésbé kedves ,de mindenképpen releváns tanácsait, annak igen. ;)
Én is kaptam ilyen tanácsokat. Nem vagyunk egyformák. Megfogadtam, elgondolkodtam. És tádám= sikeresebb lettem már néhány csata alatt magamhoz képest.
Még nagyon nem vágom a játékot , de ha egy cv a bottom tiereket üldözi , ritkán eredményes.

Szóval önnel vagyunk "elvtárs" nem ellened! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43875 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: 20 km felett egyikkel sem. tier 10- ben tényleg több a hp. Meg a cirkálók lőtávja is a tiednél. Felvillansz és hátulról a yamatoktól már kapod is a salvókat. És igen, simán kapod a 20k-kat, tökmindegy hogy álsz be. A bottom tier csatahajó csak arra jó, hogy felfogjon pár lövést a többiektől. CV-nek meg a fő célpontja. Mellesleg ennek a halom ócskavasnak a légvédelme is mintha nem is lenne. A lőtávnövelés mellesleg majdnem 50k xp, és 3 millió kreditnél is több. Nekem ez a kupac szemét nem ér annyit.

Meg a másik: csúcsidőben nehezen hiszem, hogy nem tud max tier 9esekből eleget találni. Meg a mégjobb: Bismarck oldalába 10km-ről az összes találat OVERPEN! Az övpáncélba, ami mellesleg a legvastagabb része. Akkor mégis hova lőjjek. Meg a folyamatos bottom tierezés. De nem a WG a hibás, végülis ezt mind tudjuk. Csak kíváncsiságból: az ilyen bértrollnokoknak mit fizetnek?


Az Amagi elég fordulékony gyors hajó, ezt ki kell használni, valamelyik test ad plusz sebességet és csökkenti a kormánykitérítési időt. Csatacirkáló jellegű csatahajó kapitányra nem szégyen felrakni az Incoming Fire Alert-et, legalábbis amíg ismerkedik az ember és akkor nincs meglepetésszerű citadella 20km-ről a Yamato-tól. A Yamato meg Yamato, mindennel vigyázni kell vele szemben, nem csak az Amagival. Ne fordulj előtte, ha rád néznek az ágyúi, de nagy valószínűséggel orrba is nagyot kapsz, de nem csak Amagival, még Izumo-val is, szóval az ilyen találkozásokat el kell kerülni - viszont ha a Yamato mással van elfoglalva, még az Amagi sem lebecsülendő, láttam én már szakasztársat Amagival citadellát lőni a Yamatonak.
De ha nincs hozzá kitartásod, fókuszálj másra, amivel szívesen játszol, mert az Izumo még nehezebb lesz.
Amúgy abban egyetértek, hogy az RNG-vel valamit kezdeni kéne, túl sok a szélsőség. Valami nem stimmel az eloszlással, van olyan csata, hogy végig overpen, lepattanó, máskor meg potyognak a citadellák és a nagyobb sebzések, pedig kb. ugyanúgy lövök.
Az MM, az meg mindig is vita tárgya lesz, az algoritmust nem ismerjük. Többet mondana, ha az MM megjelenítené, hogy mennyi játékos van a te tieredben, +-1 szinteken. Azonban itt sok mindent figyelembe kell venni. Ha mindig saját tierbe rak, a magasabb tierek nem tudnak játszani. Nyilván a WG-nek érdeke, hogy az emberek feljebb menjenek (ott még többet lehet költeni :D), de nem fognak, ha X-es hajóknak nincs ellenfél. Azonban a Tier +-2-es szabályt megfontolnám magasabb tierben és csak 1 tier különbség legyen, vagy x lejátszott csatáig lehetőleg ne rakjon be. Persze ahogy írtam, nem tudjuk, mi az algoritmus.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43877 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta:
Először is vonkurznak üzenem, hogy van accom. Ha kinyitná a szemét, akkor láthatná, hogy a képeimen ott virít az accnevem B)


nem is neked szólt, ladanyi hozzászólásai kizárólag arról szólnak, hogy elindítja a játékot, ránéz a minimapra, aztán az első fél percben kilép a csaták háromnegyedéből. és mindent amit most gondolsz erről az eljárásról, már le lett neki itt írva soxor.

szal rá nem érdemes igazabol reagalni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43880 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért én killertől megnéznék egy Amagis kört. Nem a kiröhögés a cél, hanem segíteni szeretnék , már ha megengeded.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43881 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha nem nekem szólt, akkor elnézést kérek vonKurztól

BigaC nek újfent köszönöm a jó tanácsokat.

Aki szerint meg ez játéktudás kérdése, az magyarázza meg már nekem a Bismarck ÖVPÁNCÉLJÁBA azt a 10 (tíz!) overpent. Pont oda az első 2 torony és a felépítmény közepe alá. Javitson ki valaki,ha tévednék, de tudomásom szerint az a legjobban páncélozott rész. És mégis. Na ez mióta játéktudás kérdése?
Mellesleg ha már játéktudás, Általában még így is az utolsók között szednek ki. Meg azt se tudom, hogy a hajó orrában mióta van lőszer. tegnap is NC 1 torprdó az orrába, már robbantam is. Tudumásom szerint ennek az ágyúk alatti találatnál kellene működni. De ami igaz, az igaz nem vagyunk egyformák. Csak ott kezdődnek az igazi bajok amikor a bottom tier mellé még direkt az agyhalottak közé is rak. Top tierben még csak van ráhatása az embernek a meccsre, de ha a legalján vagy, nem sok mindent tudsz tenni a hülyék ellensúlyozására.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43882 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Azért én killertől megnéznék egy Amagis kört. Nem a kiröhögés a cél, hanem segíteni szeretnék , már ha megengeded.


Ha gondolod, és adsz elérhetőséget, akkor csinálhatok 1 replayt. De ha éppen mindketten ráérünk, akár szakaszban is mehetünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.