Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #43868 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

killer_1997 írta:

bontottcsirke írta:

Ezek után, ha bottom tierbe rak azonnal lépek is ki a csatából. nem ér annyit az egész, nekem meg már elegem van az agyaggalamb szerepéből. Manipulált szemét lett az egészből. Pedig valamikor tényleg nagyon jó volt.

Gratulálok... az ilyen mentalitás sokat tesz azért hogy másoknak is elrontsd a meccsét.....

Ha ez így megy tovább, akár milyen jó is, szerintem elválnak útjaink


Remélem a játékra gondoltál és nem az amagira... :evil:


bottom tieres stock csatahajó úgy mégis mi másra jó, mint hogy pár lövést felfogjon a többiektől? Eddig az amagi használhatatlan, mert valahogy japán csatahajó léttére a tierbeli társai közül a legkisebb a lőtávja, és mit ad isten az összes japán csatahajón pont ezen nem megy rá az alap hajótestre a lőtávnövelés.. De hát na szokásos WG szivatás. Eddig ezzel a hajóval szinte csak bosszúságom volt.

Jaj ezt a tipikus "a wg a hibás" hozzáállást már nagyon unom.

A stock hajóra lehet free xp-t költeni, ha annyira nem megy vele. Az ágyuk meg a stock hajón is ugyan azok, mint a fejlesztett testen. Tier 10-ben pedig több hp-ja van a hajóknak, ami több sebzést jelent, ha jól helyezkedsz. Nem értem ezt a sírást, hogy a legkisebb a lőtávja. Melyik csatahajóval harcolsz 20km felett? Csak érdeklődök.



20 km felett egyikkel sem. tier 10- ben tényleg több a hp. Meg a cirkálók lőtávja is a tiednél. Felvillansz és hátulról a yamatoktól már kapod is a salvókat. És igen, simán kapod a 20k-kat, tökmindegy hogy álsz be. A bottom tier csatahajó csak arra jó, hogy felfogjon pár lövést a többiektől. CV-nek meg a fő célpontja. Mellesleg ennek a halom ócskavasnak a légvédelme is mintha nem is lenne. A lőtávnövelés mellesleg majdnem 50k xp, és 3 millió kreditnél is több. Nekem ez a kupac szemét nem ér annyit.

Meg a másik: csúcsidőben nehezen hiszem, hogy nem tud max tier 9esekből eleget találni. Meg a mégjobb: Bismarck oldalába 10km-ről az összes találat OVERPEN! Az övpáncélba, ami mellesleg a legvastagabb része. Akkor mégis hova lőjjek. Meg a folyamatos bottom tierezés. De nem a WG a hibás, végülis ezt mind tudjuk. Csak kíváncsiságból: az ilyen bértrollnokoknak mit fizetnek?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja killer_1997 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #43869 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: 20 km felett egyikkel sem. tier 10- ben tényleg több a hp. Meg a cirkálók lőtávja is a tiednél. Felvillansz és hátulról a yamatoktól már kapod is a salvókat. És igen, simán kapod a 20k-kat, tökmindegy hogy álsz be. A bottom tier csatahajó csak arra jó, hogy felfogjon pár lövést a többiektől. CV-nek meg a fő célpontja. Mellesleg ennek a halom ócskavasnak a légvédelme is mintha nem is lenne. A lőtávnövelés mellesleg majdnem 50k xp, és 3 millió kreditnél is több. Nekem ez a kupac szemét nem ér annyit


Na és mégis melyik cirkálónak van 20km feletti lőtávja? Mellesleg ha egy CV meg akar valakit támadni, akkor azt meg is teszi hiába van a legjobb légvédelme. Az meg, hogy kapod a yamatoktól a salvokat arról csak is te tehetsz... Tier 10 ben a tier 8as hajóval nem megyünk előre, jól kell helyezkedni és mindjárt jó lesz a csata.

Ja és nekem nem fizetnek, mindössze szórakozásból olvasom a hozzászólásaidat. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43870 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az igaz, hogy ha egy T10 cv észrevesz rámveti magát, de ennek ellenére a Fuson kívül szerintem az egyik legjobb Japán! Ha a nagyok közé rak megpróbálok a tömegben, és hátrébb maradni. Nekem az Amagival 3.3 kills/deaths arányom!
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #43871 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Spock72 írta: Az igaz, hogy ha egy T10 cv észrevesz rámveti magát, de ennek ellenére a Fuson kívül szerintem az egyik legjobb Japán! Ha a nagyok közé rak megpróbálok a tömegben, és hátrébb maradni. Nekem az Amagival 3.3 kills/deaths arányom!


Igen az Amagi nagyon jó hajó, kifejezetten szerettem vele közelharcot vívni. CV ellen lehet védekezni, ha követed a cirkálókat. Az meg, hogy killer barátunk csak overpent tud lőni bismarck oldalába, szomorú. 10 km alatt szinte mindig garantált a 25-30 ezres salvo. Felette pedig nem ritka a 15 ezres se.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43872 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: De nem a WG a hibás, végülis ezt mind tudjuk. Csak kíváncsiságból: az ilyen bértrollnokoknak mit fizetnek?


Szerinted miért kék/lila?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #43873 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

killer_1997 írta: De nem a WG a hibás, végülis ezt mind tudjuk. Csak kíváncsiságból: az ilyen bértrollnokoknak mit fizetnek?


Szerinted miért kék/lila?

Nem szeretném a statokat belevinni a vitába, mert abból csak a rossz érvek és a személyeskedés jön.

Ebből meg majd jön, hogy fizetek a wgnek a jó statért?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.