Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #43926 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A prém cuccokat nem fogom olyan hajóra pazarolni, amin úgyse javít sokat. A tűzoltásos tanács tényleg jó. Amugy ha gondolod elküldhetem az előző bismarckos körömet. Arról bizonyítsa be valaki, hogy nem az impotens agyhalott camper csapaton ment el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43927 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: A prém cuccokat nem fogom olyan hajóra pazarolni, amin úgyse javít sokat. A tűzoltásos tanács tényleg jó. Amugy ha gondolod elküldhetem az előző bismarckos körömet. Arról bizonyítsa be valaki, hogy nem az impotens agyhalott camper csapaton ment el.

Küldheted azt is nyugodtan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43928 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Hp feltöltéssel a tűz sebzés 100%át vissza tudod tölteni.


Wat?

Amikor tikkel a tűz, folyamatosan csökken a visszatölthető max hp mennyisége, magyarán szép óvatosan ugyan, de megy lefelé a szürke zóna, ami a visszatölthető hp-t jelzi. Érdemes megfigyelni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43929 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shogun írta:

Storm írta: Hp feltöltéssel a tűz sebzés 100%át vissza tudod tölteni.


Wat?

Amikor tikkel a tűz, folyamatosan csökken a visszatölthető max hp mennyisége, magyarán szép óvatosan ugyan, de megy lefelé a szürke zóna, ami a visszatölthető hp-t jelzi. Érdemes megfigyelni.

Azt nem mondtam, hogy egy töltéssel.

Tűz, süllyedés, rammolás, overpen 100%
Csatahajóval citadella 10%
Cirkálóval citadella 30%
Ap átütő találat 50% javítható.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43933 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most van elegem az egészből. Sok agyalágyult csapattal találkoztam már, de ez már túlzás.A 4 esti körből mind bukó. De ez az utolsó fájt a legjobban. Impotens idióta nyerni képtelen patkányok gyülekezete. De persze az MM nincs befolyásolva, amint azt mindenki tudja. Hát én nem egészen így látom. Még a frigyest se volt hajlandó beadni. Ha megnyertük volna, még jónak is mondanám.De így ebből a szempontból nem éppen jó. Ezer köszönet redvás patkány WG!!!!!!!!

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43936 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta:

bontottcsirke írta:

killer_1997 írta:

Storm írta: Killer1997 egyik Amagis csatájáról a véleményem. Annyit még hozzá teszek, hogy itt a vereségre a csapat is rátett egy nagy lapáttal. Nem tudták eldönteni, hogy merre menjenek és nagy káosz lett.

Várom a további észrevételeket a csatáról :)


A videó jó lett. Akkor íme a magyarázat: a prémium javítókat azokon a hajókon használom, amiken van is játékélmény. Az álcázás upgradera nincs elég kredit. A henri boostjáról megfelejtkeztem, nem ismerem még valami jól ezeket a magasabb tierű francia cirkálókat. De szerintem a legnagyobb baj meg az volt, hogy már megint teljesen magamra maradtam. Meg talán még az, hogy elvesztettem a helyzetről az áttekintésemet. Ha valaki tud még valamit hozzáfűzni, írja le. Am maelyik modot használod?



Az aláhúzott dolgokról írnák pár sort.
1. prémium javító használat tőled függ hogy van vagy nincs wgnek semmi köze
2. azt elfelejteni hogy valakinek van-e boost / mennyivel megy.. wgnek semmi köze
3. 5 dd volt itt pl csapatonként illetve 4-5 cirka. Még ha kisebb tier vagy akkor is te vagy a csatahajó aki kapja a pofonokat alapesetben. Fel kell ismerni hogy kevés olyan hajó van aki ott lesz melletted az első sorban a leosztás miatt és úgy kell helyezkedni. Ez megint tőled függ.
SZERINTEM.


Nagyon kössz a szétalázást. Már jó hogy azt is oda nem írod, hogy a tierkiosztásról is én tehetek.

Stormot meg kérdezném hogy a bismarckos replayemet is kielemezné-e. Hátha van valami ötlete hogy az ilyet hogy lehet lehozni, mert az itteni teljesítményem konkrétan borzalmas volt.


Ezt nem alázásnak szántam .. ha annak vetted arról nem tehetek. Nem akarok személyeskedni azonban némelyik hozzászólásod nem több random sírásnál ami nem viszi előrébb a fórumot.... Mivel a dolgok nagy része amikre panaszkodsz a te hibáid miatt jönnek elő..........
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.