Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64199 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Első csata JB-el: neptune negyed gőzzel előre és megáll hátul úgy, hogy a lőtávja szerintem a cap-et sem éri el. Majdnem mindenki jobbra megy, mert cv spottolt ott 2 hajót gondoltam akkor megyek balra és feltartom a másik 10-et ahogy szoktam. A rombolónk kívűlről próbálja megkerülni a térképet borderezve. A csapat háromnegyede megáll egy vonalon mindenki az oldalát mutatja és várják, hogy legyen spot. Yamató előrébb megy, spottol a mögötte lévő rombolónknak aki füstből szotyihéjjal dobálja a csatahajókat. Oldalt álló hajókat nem lövik, a csatahajósok is inkább HE-el gyújtják a többi csatahajót. Focus még véletlenűl sincs, az ellen rombolója sorban osztogatja a dev strikot mert mindenki egy helyben áll és tizesével eszik a torpokat. A hordozó nem spottolja az egyetlen rombit, helyette csatahajót gyújt ő is a rakétásokkal. Eközben én megyek előre, spottolok a neptunnak de lőtávon kívül van neki mindenki de nem akar pozíciót váltani, mert már akkor előtte a füstöt amikor az izumot se láttam. Befoglalom a capet, kiszedek egy minot, egy izumot és majdnem egy donskit mire látom, hogy heten vannak ellenem és majdnem egyedűl maradtam. A hordozónkat hamarabb szedték ki mint a rombolónkat.

Ezek azok a szép csaták kérem, semmi probléma nincs, minden fasza, jól van ez így ahogy van. Nekem viszont nem annyira jönnek be. Szokásos alulról felfelé 7 report és köszönjük is szépen a játékot, elég is volt ez az egy csata mára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64200 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Az a titok nyitja szerintem, hogy meg kell találni a megfelelő hajót aznapra. Lehet, csak pár csata erejéig jó, utána másikat kell keresni.

Régi szabály, én is úgy olvastam itt. Ha egy csata bukó egy hajóval, keresni kell másikat, ha azzal is bukó, egy harmadikat. Ha az is vesztes csata volt, akkor játék off arra a napra, mert szopóágon van az acc.



Van benne valami. Yamatoval egymás után 2x....az elsőben olyan gyökér csapat volt hogy meg is szakította a meccset mert ez valami káosz.





Másodiknál mefg 200K+ damage is kevés volt hogy nyerjünk. Itt is egy szarházi csapat volt egyedül tartottam a 4 ből egy pontunkat a csapat meg nem tudom mint csinált.





Borzalmas 7vége ! :angry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64203 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Az a titok nyitja szerintem, hogy meg kell találni a megfelelő hajót aznapra. Lehet, csak pár csata erejéig jó, utána másikat kell keresni.

Régi szabály, én is úgy olvastam itt. Ha egy csata bukó egy hajóval, keresni kell másikat, ha azzal is bukó, egy harmadikat. Ha az is vesztes csata volt, akkor játék off arra a napra, mert szopóágon van az acc.


Mintha valaki írta volna vagy 10-szer, hogy a játék random generátora szar.... :dry:
Mik vannak....
Akkor most mégse a WG száll rátok? :)
Vagy nemértem. :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64205 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Régi szabály, én is úgy olvastam itt. Ha egy csata bukó egy hajóval, keresni kell másikat, ha azzal is bukó, egy harmadikat. Ha az is vesztes csata volt, akkor játék off arra a napra, mert szopóágon van az acc."
És arra mi a szabály ha ez 4 napig tart vagy egy hétig? Full clean winyó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64211 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hogy ne az örömködőt barmoljuk szét, a dühöngőnek meg mindegy. :silly:

akkufuro írta: Éhes a legénység halat kell fogni!


Utolsó off a témában:
Szerintem ebben is lehet Sydney az RNG-t...

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64215 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Hogy ne az örömködőt barmoljuk szét, a dühöngőnek meg mindegy. :silly:

Utolsó off a témában:
Szerintem ebben is lehet Sydney az RNG-t...

Csak belefuttattam de egyetlen halat sem fogott, jól láttam? :D :D
Amugy a zasszon örülne ennek a módinak, h a kifogott halakat nem neki kell megpucolni :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.