Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 10 hónapja #64170 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is szünetet kellene tartanom.

Nem is megy a játék, meg fel is bosszant.

Hordozókat pihentetem, mert nagyon fáj a bal kezem. Biztosan rossz a technikám, de nekem néhány csata hordozókkal kikészíti az ujjaimat.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64171 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hordozókat pihentetem, mert nagyon fáj a bal kezem. Biztosan rossz a technikám, de nekem néhány csata hordozókkal kikészíti az ujjaimat.

nekem a bal csuklóm szokott megfájdulni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64176 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lord"Mielőtt valami nagytudású megjegyezné, hogy mit nyavalygok amikor olyan jó a statom... hát kérem, itt vannak a győztes csaták. Annyira szép győzelmek, hogy rontják a statomat... gyönyörű, kiegyensúlyozott..."
Ugye a sok jó játékostól nem fértél oda :evil:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64195 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Halihó

Én ma néztem meg a statomat, háát valami borzasztó, 45% , csinálhatok én bármit 2-3-4 hajót is kilőhetek ugyanúgy bukta, viszont ha cart se sebzek, tuti hogy nyerünk .Ráadásul most a Tirpitzel tanulok játszani mert elég fura egy csónak Elkezdtem nézni videókat hátha a koszon kivül más is ragad rám lol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64197 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Klán társam ma ment yamával 30k sebzéses kört és nyertek :D a nyerő oldalon az első helyezettnek lett 1111 base xp-je a másik oldalt 400 de inkább 300 alatti az egész csapatnak. 5 perc 45mp-ig tartott az egész csata :woohoo: egy másik csapattársam pedig kétszer volt first blood és így is 4-5 ember van alatta ;) semmi értelme az egésznek, szórakozásból lehet hajókázni, egyszer egyik egyszer a másik oldalra rak be, szinte teljesen mindegy, hogy mit csinálsz a csatában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64198 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az a titok nyitja szerintem, hogy meg kell találni a megfelelő hajót aznapra. Lehet, csak pár csata erejéig jó, utána másikat kell keresni.

Régi szabály, én is úgy olvastam itt. Ha egy csata bukó egy hajóval, keresni kell másikat, ha azzal is bukó, egy harmadikat. Ha az is vesztes csata volt, akkor játék off arra a napra, mert szopóágon van az acc.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.