Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #64025 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megint a régi nóta, hogy értelmi fogyatékosokkal nagyon nehéz csatázni. Ez a magas tier, ahhoz, hogy valaki idáig eljusson le kell játszania pár száz csatát. Aki ennyi csatából nem képes megtanulni vagy rájönni arra, hogy ne mutassák az oldalukat, hogy a dd spottol és nem füstből lövöldözik a csatahajó mögül, a radaros hajók radaroznak de nem a világ végéről, hiába minden, ha percek alatt veszítünk a pontok miatt mivel egy foglalásunk sincs az menjen kérem a picsába co-op módba a botok ellen. Az a meglepő, hogy ezek a mongoloid faszok odáig eljutottak, hogy telepíteni tudták a játékot és csatáznak is. A wg helyében nem ajánlanám annyira a randomot amikor valaki a játék elején van, lehetne ez egy minimális iq teszt, hogy ha tudja mi a szar az ott akkor játszhat abban a módban...Érthetetlen, hogy játékosoknak miért jó mindig alul kullogni a megalázó eredménnyel és hallgatni azt, hogy mekkora egy rakás szarok minden egyes csatánál.




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #64026 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lord nyugodj meg .
Lesszel te is a másik oldalon .
És tudod nem olvas szar játékos csetet .
Ha meg kilőnek inditod a következő csatát .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #64035 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valami csoda folytán sikerült átlépni az 55%-os win rate-et és azóta megint szopóroller a picsába. Csak egy csata: a Z23 füsből szonározva nem tudott kiszedni egy akizukit, helyette ő vitte el torpedóval. A balti nem radarozik és inkább megdöglik a sziget mögött érthetetlen, hogyan csinálta, a teljes jobb oldal percek alatt elhullott a picsába, amikor lövök és leesik a spot a lőtt hajóról akkor egy lövedék sem talál be. (ilyen van ha másik hajó van kijelölve és te nem azt lövöd akkor máshova csapódnak be a lövedékek de mikor már előttem magam akkor nem talál semmi az kurva érdekes). Ha meg talál is az is....szégyenteljes és gusztustalan ez az egész... a csapattársak meg, hát róluk már írtam eleget.

Ilyen amikor 4km-ről 3 lövedék talál be, mert ekkora távolságon is ilyen nagy a kibaszott szórás:




Itt a 6km-re lévő full broadsideban álló fijit overpenelek (még véletlenül sem találna minden lövedék és már az AP lövedék egy rakás szart sem ér)




Itt látható a "tökéletes" helyezkedés. Jobb oldalt mindenkit leszopattak, B capen volt a csapat egyharmada de a szigetek mögött is kilőtték őket ( szintén érthetetlen, hogyan), schors, neptune a világ végén a hangyafasznyi lőtávval, a z23 meg mögöttem sonározva szopja be az akizuki torpját amit kidodgeoltam.




Itt meg a végeredmény... látszik, hogy megint a toptier csapathoz volt szerencsém. Megjegyzem, ez egy csata volt és ebből van zsinórban napok óta. Ezek azok a csaták amik jönnek és nem tudsz mit tenni ellene, mert mindenki értelmi fogyatékos fasz. Kurva nagy öröm van a játékban istenem, micsoda móka és kacagás...


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64063 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak magamat tudom idézni: "Hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Két csatát hoztam mutatni.

Az első egy igen érdekes szituáció. Elég régen nem voltam már ilyenben.

Két-két hordozó oldalanként. Én voltam sajnos a kistesó.

Már az első pillanatokban kitört a pánik az én oldalamon. "Hogy de most milesz? Mind meghalunk!"

Így is történt. Ezért is írtam amit írtam. Ha a szokásostól kicsit eltérőek a feltételek, sokan azonnal elfelejtenek játszani és kitör a pánik.

SEMMIT! nem kell máshogyan csinálni, mint egyébként. Lőni az ellenfél gyenge pontjait, bontani a HP-t ahogy csak lehet. Balra-jobbra kitenni a légvédelmet, amikor kell. Közel maradni másik hajóhoz, hogy ne legyünk könnyű célpontok. Ennyi kb.

Der nem... szanaszét kell szaladni, folyamatosan az eget bámulni, ellenfél hajóit nem lőni, mert jaj, stb.

Kistesó CV-ként ilyenkor kísérem a nagyobbik raját, és támadom amit ő támad, védem, amit ő véd. Hatékony módszer. Higgyétek el nekem.

Mutatok képeket.






Másik csata (volt többis, mind szar volt. Azonnal tett két szinttel magasabb hajók közé)

T8 hordozó, Enterprise. Tudni kell róla, hogy komoly romboló vadász. Így is kell használni.
Persze azonnal be T10 csatába, ahogy illik, ha valakit szopatni akar a játék.

Teszem a dolgomat, ahogyan kell, közben meg a csapattársak (ugyan... birka banda) hullaknak, mint a legyek. Semmi együtt valami mozgás, taktika, stb.
Viszont...és itt a lényeg, mind királyul ért a hordozóhoz és végig pofázta az időt, míg élt, hogy én mit csináljak.
Saját dolgával persze nem foglalkozott.
Ha jól tévedek, négy-négy romboló volt oldalanként. Volt dolgom elég anélkül is, hogy a hülye megmondóemberekre figyeljek közben.




Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64064 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kissé problémás az új(abb) hajókkal játszani,a sok frusztrált,irigy nyomorult miatt.
tegnap a graf zeppelin,már csak azért is az egész csata alatt a kis Tallinomat szemelte ki, nem érdekelte a többi hajó,még a látótávolságra kerülő Akizukit sem támadta,a jelentős repülő áldozat sem érdekelte..
Akkor is ,mert a rohadéknak már megvan...
nem dühöngtem,de nagyon szánalmas :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64066 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Kissé problémás az új(abb) hajókkal játszani,a sok frusztrált,irigy nyomorult miatt.
tegnap a graf zeppelin,már csak azért is az egész csata alatt a kis Tallinomat szemelte ki, nem érdekelte a többi hajó,még a látótávolságra kerülő Akizukit sem támadta,a jelentős repülő áldozat sem érdekelte..
Akkor is ,mert a rohadéknak már megvan...
nem dühöngtem,de nagyon szánalmas :sick:


Irigyek és ostobák. :)
Amúgy az Orkan-nak is szólt a dolog, Bélabával a fedélzetén......

A Fubukis sokkal nagyobb bal.. here volt a következő csatában.. :sick: :sick:
Amelyik otthagyott 3 csatahajót 2 dd és 4 BB-vel szemben...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.