Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 10 hónapja #64245 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez hihetetlen.A rangsoroltban 9-nél lejjebb az istennek se enged, ha már közelítek a 8-hoz, sorozat bukó jön, Így hagyom 9-en.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64246 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért szerintem sokan saját erőböl jutottak el oda ahol vannak . Még ha csak vesztes csatàkkal is .
Tudnának mit tenni csak más hozzá állás kell .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64278 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Király az új dockyard :D mellesleg a küldetéses kijelzőt ha akartam volna se tudnám bonyolultabbra csinálni :D köszi wg, remélem a gépigényen is növeltél, jó móka 28 fps alatt játszani ;)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64289 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondoltam, megyek néhány csatát cirkálókkal, mielőtt döntésre jutok FXP hajó vásárlás ügyében.

Nem lettem meg győzve, hogy nekem cirkálókkal kellene játszani.

Szinte minden csatában down-tierben voltam. Még csak nem is a közepén, vagy a tetején.



Az is kiderült, hogy az Alaska meg már megvan. Nem is emlékeztem rá, olyan sok csatát mehettem vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64292 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rombolóval megyek és elém kerül egy tier-el nagyobb gunboat. 1vs1 a felállás a cap-en és simán lenyomott. A pár km-re mögöttem lévő 1 radaros és egy sima cirkáló sem lőtt rá egyszer sem, helyette a tizen faszom hány km-re lévő csatahajót próbálták gyújtani. Ezek azok a dolgok amiket sosem fogok tudni megszokni vagy elfogadni. Aki cirkálóval megy, az támogassa már a rombolót ha csak a csata elején is amikor legalább bemegyek foglalni és nem borderezek hátul mit a többi fogyatékos. Egy szalvó már segített volna de ennyire sem képesek ezek a gyökerek. Kb 2-3 percig voltam a csatában és first blood lettem és az a két retardált még így is alattam végzett. Ennyit sikerült elérni a kurva nagy dmg farmolással, gratulálok hozzá. Legszívesebben létrehoznék egy szégyenfal topikot és mutogatnám őket mint a cirkuszban a majmokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64296 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó sokszor szerepelnék .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.