Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 3 napja #63507 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én csak egyet mentem .
Tudom hogy szarul játszom .
Ezért nem erőltettem . Alacsonyabb szinten azért nem vagyok annyira tragikus . Mikor t5 ön volt mini ranked azt élveztem ott arra is volt példa hogy nem én voltam az utolsó .
Azt sajnálom hogy egyre magasabbra rakják .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 3 napja #63508 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Shardik4 ne legyen félreértés, nekem semmi bajom nincs ha valaki nem profi módjára játszik. :D Ez egy játék, vannak jobb és kevésbé jó játékosok ez rendben is van. Nyilván nem játszik mindenki minden nap és nem néz a szabadidejében profi játékosoknak a streamjét :D Szerintem nagyrészt a wg hibája, hogy egyáltalán nincsen balansz a csatáknál és ennyire kaotikus a helyzet. Én a wg helyében minimum tier 6-ig fognám a játékosok kezét, adott csataszámnak kellene meglenni, hogy magasabb tierbe léphessen, végül módot kerítenék rá, hogy gyenge játékosokat ne a profik ellen rakja be. Én csak azt mondom, hogy ha már ilyen helyzet van akkor a játékosoknak kellene eldönteni, hogy milyen csatába lép be. Ebben semmi sértés sincs. Például én nagyon béna voltam tier 8-ban cv-el és sokan mondták, hogy ne erőltessem. Visszamentem tier 4-be, majd 6-ba és amikor már jó pár csatát én hoztam le akkor léptem feljebb és most egy hajszál választ el az uniqum stattól ;) A lényeg, hogy ne csesszünk ki másokkal de főleg ne magunkkal. Nem látom értelmét annak ha mégis erőltetik azt ami nem megy és csatáról csatára az utolsók közt vannak, veszítenek és még ami mellé jön chat-en.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #63509 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én tudom hogy szar vagyok sok videót nézek ismert videósoktol mert szorakoztat .
Napi 1 csatát megyek t9 en randomban , utolsó vagyok tuti . Sajnálom azokat akiket mellém oszt a balszerencse .
Sajnos még így is olcsobb egy csata mint coopban .
Szándékosan így találta ki a wg . Ha elvergödöm t10 ig (kb 1 év ) resetelem az egészet .
Valamit tuti ki találnak arra hogy az ocsut elválasszák a búzátol .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #63510 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én mentem egyet, sikerült Hódító Tódwarttal 200k + sebzessel nyerni, de ez tényleg egy kicsit extrás random.
Ezt most ennyit nyomtam, tovább nem viszem én se...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #63511 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez lesz az első ranked szezonom amit teljesen kihagyok.
A decemberi nagy hajóépítésben még részt vettem de azóta alig indítottam el a játékot.
Játékot nem törlöm mert ha véletlenül kedvem szottyan botokra lődözni,akkor co-op csatába beugrok. :)
Szép volt, jó volt.... a játék az első 2-3 évben.... ma már nem, az ami kikapcsolódást okozna...
Sok sikert a továbbiakban mindenkinek. ;)
A fórumot azért továbbra is olvasom, hogy lássam hova fejlődik a játék. :cheer: :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, akkufuro, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #63512 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Beszállsz az OMC-be? ;) :) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.