Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 1 napja #63533 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
de aranyos... és ez? :P

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63535 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ugye kb 2 hónapja le lettem "hülyézve" amikor azt írtam hogy a win rate NEM TŐLED FÜGG HANEM KÖZPONTILAG ELDÖNTÖTT TÉNY Na akkor képzeljétek el akinek nem csak a rankedje hanem a randomja is ilyen önhibáján kívül. Ahhoz mit szólnátok ????????
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 1 napja #63536 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezekben az összeesküvés elméletekben nem igazán hiszek. Nem gondolom azt, hogy a wg árgus szemekkel figyeli a játékomat és amint olyat lát ami neki nem tetszik azon nyomban felrak arra a bizonyos rollerre :D Azt viszont abszolút el tudom képzelni, hogy folyamatosan kísérleteznek, belenyúlnak pl az RNG-be vagy valami alapján (xp talán) rak össze játékosokat a MM. Szerintem a mostani ranked is ez alapján volt aminek meg is látszott az eredménye. Néztem profi játékosokat és ők sem tudnak mit kezdeni a rankeddel. Kétség kívül, egy jó pár hónapja vettem észre a randomban is, hogy teljesen mind1 milyen teljesítményt nyújtasz. A 6 kill és a gigasebzés ellenére is veszítesz és ha nem csinálsz semmit a csatában akkor is nyerhettek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja #63537 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
bocsánat, de én sehol sem értettem egyet a "központilag eldöntött" dologgal, azt hülyeségnek tartom. Én ezzel a képpel csak azt illusztráltam, hogy az ilyen mindenkivel megesik, és hogy foxtrot ne szomorkodjon, mert én se tudtam eddig nyerni kétszer akkora átlagsebzéssel.

Ugyanakkor ma zsinórban nyertem hatot... ilyen ez :lol: . Meg 11 embert jóval nehezebb cipelni a hátadon, mint 5-6ot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 1 napja #63538 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdemes azért megnézni a csaták kiegyensúlyozottságát is. Hány olyan csata volt amikor a nyerő csapat 4-nél több hajót vesztett. Szó szerint az egyik csapat feltörli a padlót a másikkal. Ne mondjuk már azt, hogy ez véletlen, meg statisztika, így jött ki a lépés stb. Igen, sok az új játékos az elmúlt pár hétben de ez a probléma hónapokkal ezelőtt kezdődött az egyik upgrade-ről a másikra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja #63539 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: de aranyos... és ez? :P


És 16 csatával később, rank 1, unicum stattal :silly:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.