Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #63379 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az amit régóta pofázok hogy nem te döntöd el ki fog nyerni. Ha sok az elit játékos (elit nem egyenlő jó) akkor azokat etetni kell győzelemmel Most valószínűleg sok lett az új előfizető és azok is bekerültek a kaja kategóriába akik eddig nem voltak benne. Nekik ez szokatlan én mint öreg veterán áldozat már fel sem veszem a 6x egymásután 10-0 kivégzés jellegű vereséget vagy a 20k sebzéssel kimagasló top xp helyezést. Összeesküvés elmélet kategória tudom. Ja még annyit hogy ez a "pár nap" szeriniem még hónapokig fog tartani csak egyik kormány se meri a szemedbe mondani egyből ha minden jól megy akkor szeptemberben talán kimehetsz az utcára de csak óvatosan.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #63387 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bayer sérthetetlen :whistle: .
Nem kell felvenni lehet valami az új patcbben ami nem úgy sikerült ahogy eltervezték .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hete Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #63388 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most lett teli a nemi szervem az egész mocsok szemét bandával. Nem elég hogy már vagy 3 alkalommal csak reklamáció után kaptam meg a PT rewardsokat most meg az arcomba mondja ő megnézte és megkaptam én meg tudom hogy nem. Az összes küldit fényképezgetni reklamálni bizonyítani és mégse.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #63405 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt azért valaki elárulhatná, hogy ha 3 napig játszok 3 hajóval, és mindhárom nap bőven 50 % fölötti a napi eredményességem, akkor a 4. napon a háromból csak kettővel játszva miért nem tudok megnyerni egy csatát sem? Egy éjszaka, meg egy munkanap alatt elfelejtek játszani?

Az ilyenek táplálják a különféle konteókat...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #63406 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mivel nem csak rajtad múlik . Van a csapatodban még pár játékos azoknak is van köze a dologhoz . És van az ellenfél aki szintén beleszól . Van olyan hogy nyer van hogy nem az ember .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #63408 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a része rendben is van, nincs is vele gond. De az azért mégiscsak érdekes, ha egyszer zsinórban 8-10x a "normál" csapatba tesz, utána meg folyamatosan a "hikomatba".

Értem én, hogy átlagot kell hozni, de miért úgy, hogy egyik szélsőségből a másikba esünk?

Szép napot mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.