Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63548 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
nem miattad robbant ki, ne aggódj :)

és mint az áprilisi hó, már el is múlt
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 1 napja #63550 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Z52-el van 3 solo cap, viszonylag jó sebzés, 2 kill és spot alatt tartom a lemmintrainben haladó ellenfelet akik közül 2 afk. Nyilván kikapunk még így is :D mára elég is volt a mókából... az RNG meg MM működik faszán és a world of balance is amennyit ad annyit el is vesz. Elvégre volt 2 jó csatám ma, kellett már egy ilyen is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63551 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Én hiszek neked de sajnos a matek az a TÉNYEK tudománya. Ott nincs úgy gondolom meg azt hiszem. Itt nem az a kérdés hogy ki milyen játékos hanem az hogy CSAK ETTŐL FÜGG-E kinek milyen WIN-je van. Tehát belenyúlnak-e a játékba. És PONT befejeztem.


Tisztelt Uram!

Minden tiszteletemmel jegyezném meg, hogy véleményem szerint valamit nagyon rosszul látsz. A matematika valóban a tények tudománya, csak jelenleg a matematika nem tud kezdeni semmit azzal a bizonyos dologgal ami a gép és az egér közt ül. És az a valami (a játékos) nem hagyható ki a számításból. Nincs rá képlet, hogy mikor szól az asszony csata közben, hogy ebéd. Ekkor jön a matek. Kiszámolod, hogy mi a fontosabb: befejezni a csatát rekord eredménnyel, vagy a holnapi ebéd. :D Na ez a tények tudománya.

Tisztelettel.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja pgergo77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63552 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kicsit zavarosnak találom az írásod pgergo77 :D de ha jól értem akkor a vesztes csapat ebédel mindig és addig picsázzák ki őket, a többi játékos meg aki évek óta játszanak, hirtelen elfelejtenek játszani. De nem kell aggódni, mert a "rollerezés" után megint eszébe jut hogyan kell célozni. Én ezek szerint 2-3 csatánként elfelejtek játszani, majd gyorsan megint megtanulok. Viccen kívül tudom, hogy amikor vesztünk akkor rajtam megy el a csata, mert béna vagyok, ha nyerünk akkor meg lehozzák nekem a profik. A wg de még a jóisten sem tud mit kezdeni a kiegyensúlyozatlan csatával. Amikor pedig egyik patch-ről a másikra jöttek be ezek a furcsaságok és a kaotikus csaták az csak egy fatális véletlen.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63554 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Kicsit zavarosnak találom az írásod pgergo77 :D de ha jól értem akkor a vesztes csapat ebédel mindig és addig picsázzák ki őket, a többi játékos meg aki évek óta játszanak, hirtelen elfelejtenek játszani. De nem kell aggódni, mert a "rollerezés" után megint eszébe jut hogyan kell célozni. Én ezek szerint 2-3 csatánként elfelejtek játszani, majd gyorsan megint megtanulok. Viccen kívül tudom, hogy amikor vesztünk akkor rajtam megy el a csata, mert béna vagyok, ha nyerünk akkor meg lehozzák nekem a profik. A wg de még a jóisten sem tud mit kezdeni a kiegyensúlyozatlan csatával. Amikor pedig egyik patch-ről a másikra jöttek be ezek a furcsaságok és a kaotikus csaták az csak egy fatális véletlen.


Ajaj. A mondandóm lényegi része arra vonatkozott, hogy kár matematikai képlettel példálózni, amikor szerintem maga a játékos leképezhetetlen matematikai egyenlettel. A többi az egy egyszerű irónia próbált lenni, sajnálom, ha zavaros volt. A kiegyensúlyozatlan csaták tényét nem vitatom, bár szerintem ez elsősorban a játékosállomány hígulásával magyarázható. Szerintem. Ha szabad kérnem, akkor megneveznéd azt a patch-et, melyek óta tapasztalható ez a furcsaság?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja pgergo77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #63555 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt írtam, hogy a jelenlegi helyzet miatt nyilván több az új játékos de amiről sokszor szó esett az nem hetek óta van hanem hónapok óta. Ezt nem csak mi mondjuk, hanem profi magyar játékosok de Flamu és Flambass is tapasztalta. Én szerintem ez volt az az update aminél jelentősen állítottak valamit.

Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 napja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.