Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59705 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem nagyon szoktak sokan lenni a teszten, így amit csak lehet Coop csatában szoktam megcsinálni.

Ezért hallva született ötlet bármit is random csatában kiírni, mint feladatot.

Én is tapasztaltam ezt a fura kését és eddig nem volt. Rendkívül zavarónak érzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59715 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ma sem akar semmi sem összejönni. :(
Co-op-ba kell belépnem, hogy csatát tudjak nyerni. Az meg sajna nem ad kellő mennyiségű tapasztalati pontot.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59716 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
nyugi, most a wows el se indul :D

WG oldal:
DUE TO UNFORESEEN CIRCUMSTANCES, THERE ARE SOME PROBLEMS WITH GAME SERVERS. WE ARE ADDRESSING THE ISSUE AND WE WILL BRING THE SERVERS BACK UP AS SOON AS POSSIBLE.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59717 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Majd kapunk megint 1 nap prémiumot, illetve esetleg pótlólagos kláncsatanapot. :lol:
Pedig mindíg mondják, hogy jobbá teszik a rendszert, gyorsabbá, simább működésűvé a kikötőt, de mintha egyre szarabb lenne az egész működése. Régebben nem volt ennyi szerver hiba mint mostanában, vagy csak rosszul emlékszem? :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59719 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát igen nagy elme volt ez a George Orwell!! Mármint az egyenlőbbekre visszatérve. De pár napja amikor szopó ágon voltam és elküldtem prgramozókat a jó édes
nekem megírták "A játék nem néz ki senkit magának"
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59720 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Beléptem egy csatába, de hajót váltottam, USS Montanaról, HMS King George V-re. Na mondom megörültem, hogy Co-op-ban első csata és személyes küldetéssel indít. Teljesítem, kilövök két hajót, amikor beszól az egyik bot, hogy retardált repeszgránát lövő csatahajó. :blink: Ekkor esett le az egyik romboló nem éppen MI viselkedése és a kicsit nagy csapatlétszám. Kiderült, hogy nem állítottam át a csatamódot. :lol: :woohoo: A csatát megnyertük, erre kidob a rendszer a csata eredménye pedig elveszett. :angry: Sajnos a kárpótlás prémnap - bár minden szempontból jó - nem pótolja a küldetés nem teljesítését a kiesett csata miatt.

Na megyek vissza és próbálok megint alkotni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.