Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59691 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Édes.... teszt szerveren 10 kört mentem eddig, 4 győzelem CSAK -.-" Olyan, jó, hogy bukó után bukó, a fél seces késés se zavarna, de mikor egymás után adja be a vesztes csapatokat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59692 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mint korábban írtam, nem fogok bele a küldetésbe, de kicsit érdemes elgondolkodni.

Nekem kb 50% Win ráta értékem van. No most ha ez igaz a tesztszerverre is, akkor így kell ott is gondolkodni. Minimum mindenből dupla mennyiséget kell megcsinálni, hogy az adott dolog kész legyen.

E mellé jön a WG érdekes probléma megközelítése. Ami ki van írva feladatnak, azt mindig sokkal nehezebb megcsinálni. Így még több csatára lesz szükség.

Érdemesnek tartom egy előzetes kalkulációt elvégezni, átgondolni, hogy megéri-e az időt és a fáradtságot és csak utána belekezdeni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59693 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Édes.... teszt szerveren 10 kört mentem eddig, 4 győzelem CSAK -.-" Olyan, jó, hogy bukó után bukó, a fél seces késés se zavarna, de mikor egymás után adja be a vesztes csapatokat...


www.wows.hu/index.php/forum/off-topik/20...odo?start=6930#59683

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59694 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Trucker39 írta: Mint korábban írtam, nem fogok bele a küldetésbe, de kicsit érdemes elgondolkodni.

Nekem kb 50% Win ráta értékem van. No most ha ez igaz a tesztszerverre is, akkor így kell ott is gondolkodni. Minimum mindenből dupla mennyiséget kell megcsinálni, hogy az adott dolog kész legyen.

E mellé jön a WG érdekes probléma megközelítése. Ami ki van írva feladatnak, azt mindig sokkal nehezebb megcsinálni. Így még több csatára lesz szükség.

Érdemesnek tartom egy előzetes kalkulációt elvégezni, átgondolni, hogy megéri-e az időt és a fáradtságot és csak utána belekezdeni.


Na, kb ugyanígy gondolom én is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59695 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyertes csata




Vesztes csata





Nem is mondok semmit...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59703 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az zavar/zavart leginkább, hogy 4-2-4-2 volt a csaták menete (vagyis 4 bukó, aztán 2 win), ez idegesítő és zavaró...

Máskor is ilyen kevesen vannak fent teszt szerveren, vagy csak a szinte 0 változás miatt? Xd (1000-1100 főt láttam max eddig). Hm, notser is említi ezt a késést, akkor ez se volt eddig PT-n vagy csak nem nagyon járt fel? Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.468 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.