Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59859 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem az a fura hogy ha vesztes csatában jó vagyok (sok sebzés) akkor jó szokott lenni a kredit. Elsőre ez is marha jó csak mésodikra -7k.Éhenhalásra elég mint a hun minimálbér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59868 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Nekem az a fura hogy ha vesztes csatában jó vagyok (sok sebzés) akkor jó szokott lenni a kredit. Elsőre ez is marha jó csak mésodikra -7k.Éhenhalásra elég mint a hun minimálbér.


"Nekem az a fura hogy ha vesztes csatában jó vagyok (sok sebzés) akkor jó szokott lenni a kredit. "

Saját magadnak megválaszoltad. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59869 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap esti utolsó csata :(





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59870 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Nekem az a fura hogy ha vesztes csatában jó vagyok (sok sebzés) akkor jó szokott lenni a kredit. Elsőre ez is marha jó csak mésodikra -7k.Éhenhalásra elég mint a hun minimálbér.

Elvileg (aszongyák az okosok), hogy a szerzett credit nem függ a győzelem-vereség dologtól, szóval nincs rá bónusz győzelem esetén, mint pl az xp-nél. Tehát mit összelőttél magadnak, azt fizetik :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59873 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerintem nem csak a sebzés mértéke hanem a Team Scoreban elért helyezés is számít kaptam már 30e Hpre is 150e k meg 90e HPre is 70e k. A WIKIben biztos ott a képlet.Mindent értek és tisztában vagyok vele csak azt nem értem egy ilyen eredménnyel legalább miért nem lehet 0ra kijönni. Tudom azért hogy aki T10ben akar menni az vegyen prémkamut. Vagy mint most vegye elő ünnepnapokon a hajóját egy körre hogy ne rozsdásodjon be.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59874 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mai első randomom:




Persze, bukó lett:




Ilyen után senki ne mondja, hogy tisztességes a csapat-összeállítás. Ez négy játékos szopatása. Csak tudnám hogy ez miért jó? (Esetleg céllövölde szervezése egyes játékosoknak?) Mindegy.

Szép estét, Urak!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.