Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59615 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most miért lényeges ? Amúgy : George Orwell 1984

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59627 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Amúgy : George Orwell 1984

Relax!

Ha már 1984:

"Ha ő azt gondolja, hogy a padló fölött lebeg, s ha én ugyanakkor azt gondolom, hogy látom őt lebegni, akkor a dolog megtörtént."

Pihentesd a játékot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59630 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért érdekel, mert van az a helyzet, amikor az a szöveg ahogy leírtad ide megbocsátható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59635 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tehát nem értem hogy a játék szervezői miért nem foglalkoznak azzal témával hogy ne + T2 legyen az összeállítás vagy ez csak nekem probléma hogy Chapajevvel kéne Montanákat és Salemeket killezni másik mostanában nézem hogy hány "címeres" /15 100 csatában top 3 XP/ játékos van a csapatokban néha meg fogsz lepődni ha van időd végignézni volt már 7-3 is az arány Úgy gondolom nem fogadnál a 3 cimeres csapat győzelmére fél vagyonoddal Személy szerint legalább két ligára szedném a játékosokat A Balyer München sem Bivalyalsó Megye III al játszik és Bivalyalsó nagyon élvezné a 40 -0 végeredményt
ráadésul 5x egymás után Nem azt mondom hogy csak ezen múlik a csata kimenetele de azért némi valószínűséget ad a végkifejletre És hab a tortán egy ilyen nap után megkérdezik Hogy van a kedves játékos ? Jó hogy elszáll az ember agya Természetesen ő a SZOLGÁLTATÓ joga van mindenhez Tudom szegény és kicsi piac vagyunk nem úgy mint a szlovákok nekik már jár saját nyelv is Amit Jacktor jóvoltából látjuk hogy milyen nagy dolog megoldani Legalábbis gondolom nem 10 fős csapattal éjszakákon át dolgozik rajta ha igen ha nem nagyon köszönjük Amúgy nem vagyok flusztrált és sikertelen ember csak az úgymond "igazságtalanságok" vélt és valós mondjátok erre Ti mindig is bosszantottak
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59658 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves Uram!

Mi csak annyit írtunk, hogy a játék nem néz ki magának senkit.

Tier 10-ben Chappival DD-ket kell radarozni, BB-ket rommáégetni. Meg sunnyogni.
Nem vagyok lila játékos, láthatod alant.
Relax.

U.i.: Kolléga kérése annyi volt, hogy légyszíves több mondatvégi írásjelet használni.
Ne vesszen kárba őseink nyelvörző harca teljesen. Köszi!
Béke!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59668 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
HÉTVÉGE!

A birka játékosok lóra... akarom mondani hajóra kaptak és - szó szerint - szét vágtattak a pusztában. A hátamon a szőr kezdett felállni, mikor a térképre néztem.

Ezt követően még az orvosi ló is beledöglött az eseményekbe. Ami hibát csak lehetett, azt a kis csapatomnak sikerült elkövetnie.

- az egyik oldalra induló csapat fél úton meggondolta magát, mert a túl oldalon megjelent Lenin elvtárs
- T7 cirkáló oldalát mutatja Lenin elvtársnak - 1 hajó
- rombolónk képtelen volt helyezkedni, sebaj, elő fordul. Leamortizálták, erre 1200 HP-l neki áll emberkedni, hiába hívtam hátra. - 1 hajó
- maradék beállt szigetek mögé majd szép lassan felmorzsolták őket, persze jó messze egymástól, ne tudják egymást fedezni
- e közben folyamatosan szól a kérés felém, hogy hová menjek védeni, spottolni, orrot, feneket kitörülni

Az utolsó 4-5 percet kénytelen voltam egyedül eltölteni a csapatomban. Arra nagyon ügyelt az ellenfél, hogy ne unatkozzak közben.

Jó lesz ez a hétvége, ha így indul.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.365 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.