Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #56279 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
Negyedik fejezet:
War economy: Japan:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb japán hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: USA:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb amerikai hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: USSR:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb orosz hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Germany:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb német hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: UK:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb angol hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Pan-Asia:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb pán-ázsiai hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: France:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb francia hajóval, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Italy, PEF:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb olasz hajóval vagy PEF-el, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Poland, PEF:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb lengyel hajóval vagy PEF-el, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Commonwealth, PEF:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb Nemzetközösség hajóval vagy PEF-el, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.

War economy: Pan-America, PEF:
Szerezz 4.000.000 creditet. Teljesíthető: T5 vagy nagyobb Pán-amerikai hajóval vagy PEF-el, random, coop, ranked, klán, scenario csatákban. Jutalom: 400.000 credit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56280 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
Véleményem szerint ez az utolsó rész a leghúzósabb. 12 nap alatt kell kifarmolni 6 x 4 millió creditet, vagyis 24 milliót, rossz esetben 6 különböző nemzettel, amelyből lehet nincs is használható prémium hajó éppen a kikötőben.
És csak ezek után tudod elkezdeni a Might Prinz kampányt (32 nap van rá összesen, de a kampányt csak a PEF-el lehet elkezdni) a T6os hajókért, prém festésekkel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56281 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Palánta!

Nagyon köszönöm a fordítást.
A negyedik fejezet kissé lelombozott. (A többiből hatot-hatot még csak csak megszerzek. Bár azok is neccesek.) 11 nemzetből csak 2-ből van 5 tier-ű hajóm. Meg még kettőt talán tudok szerezni. Így gyakorlatilag PEF elbuktam... Vagy megvehetem, hogy megszerezzem... :(

A részletekkel kapcsolatos kérdéseim: Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig? (Újévig még csak csak ráérek, de az utolsó kettő fejezet teljesítése nagyon időhiányos.)

UI: Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
UII: A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56283 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Palánta!

Nagyon köszönöm a fordítást.
A negyedik fejezet kissé lelombozott. (A többiből hatot-hatot még csak csak megszerzek. Bár azok is neccesek.) 11 nemzetből csak 2-ből van 5 tier-ű hajóm. Meg még kettőt talán tudok szerezni. Így gyakorlatilag PEF elbuktam... Vagy megvehetem, hogy megszerezzem... :(

A részletekkel kapcsolatos kérdéseim: Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig? (Újévig még csak csak ráérek, de az utolsó kettő fejezet teljesítése nagyon időhiányos.)

UI: Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
UII: A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?


Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
- Igen, nem kell kijelölni külön őket, ez nem kampány.

Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig?
- Nem tudom pontosan, de szerintem az event végéig.

Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
- Nem találtam ilyen opciót. A PEF az jelenleg 8200 HUF- körül van a boltban.

A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?
- Azokat mindenki megnézheti, ott van a Kampányok között.
A jutalmak T6os hajók 3 pontos kapitánnyal és végleges festéssel:
Hatsuharu Japán romboló
Nürnberg Német cirkáló
Icarus angol romboló
Dallas, amerikai könnyű cirkáló
Normadie francia csatahajó
+ 1 festés a PEF-re.
részfeladatok jutalmai meg 1 db new year 2019 láda, összesen 15db.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56286 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Thunderstromban kb ennyit kéne látnom? :huh:






Meg az mi a jó isten, hogy kijelölöm, hogy coop csatát menjek, de küldiknél kijelölöm az egyik küldit (daily mission) és bedob RANDOMBA, akkor MINEK VAN KIJELÖLVE FENT A COOP MÓD, HA KLIENS MÁSHOVA DOB



Tegnap snowstorm volt az egyik meccs alatt, a jó öreg NVidia 410M-em a kemény 22 helyett 17 FPS-el honorálta, illetve a hajók kontúrjából vizuális látótávon belül még ennyit sem láttam. :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56287 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

Palánta írta:

hadtjuk írta: Palánta!

Nagyon köszönöm a fordítást.
A negyedik fejezet kissé lelombozott. (A többiből hatot-hatot még csak csak megszerzek. Bár azok is neccesek.) 11 nemzetből csak 2-ből van 5 tier-ű hajóm. Meg még kettőt talán tudok szerezni. Így gyakorlatilag PEF elbuktam... Vagy megvehetem, hogy megszerezzem... :(

A részletekkel kapcsolatos kérdéseim: Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig? (Újévig még csak csak ráérek, de az utolsó kettő fejezet teljesítése nagyon időhiányos.)

UI: Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
UII: A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?


Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
- Igen, nem kell kijelölni külön őket, ez nem kampány.

Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig?
- Nem tudom pontosan, de szerintem az event végéig.

Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
- Nem találtam ilyen opciót. A PEF az jelenleg 8200 HUF- körül van a boltban.

A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?
- Azokat mindenki megnézheti, ott van a Kampányok között.
A jutalmak T6os hajók 3 pontos kapitánnyal és végleges festéssel:
Hatsuharu Japán romboló
Nürnberg Német cirkáló
Icarus angol romboló
Dallas, amerikai könnyű cirkáló
Normadie francia csatahajó
+ 1 festés a PEF-re.
részfeladatok jutalmai meg 1 db new year 2019 láda, összesen 15db.




És mi van ha:
- nincs szabad kikötőhely az új hajónak
- bent áll a nyereményhajó a kikötőben ( pl van egy Nürnberg-em)
Bár kocka legyen a talpán aki idáig eljut.... :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.