Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #56289 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem a meglevő hajók helyett a credit értéküket kapjuk. Arra gondolok h ha megveszem a szokott kedvzménnyel, akkor is teljes árban lesz kifizetve? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56291 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

acelkocka írta:

Palánta írta:

hadtjuk írta: Palánta!

Nagyon köszönöm a fordítást.
A negyedik fejezet kissé lelombozott. (A többiből hatot-hatot még csak csak megszerzek. Bár azok is neccesek.) 11 nemzetből csak 2-ből van 5 tier-ű hajóm. Meg még kettőt talán tudok szerezni. Így gyakorlatilag PEF elbuktam... Vagy megvehetem, hogy megszerezzem... :(

A részletekkel kapcsolatos kérdéseim: Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig? (Újévig még csak csak ráérek, de az utolsó kettő fejezet teljesítése nagyon időhiányos.)

UI: Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
UII: A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?


Egyszerre több kiírás is teljesíthető, vagy ki kell választani egyet és csak az teljesül?
- Igen, nem kell kijelölni külön őket, ez nem kampány.

Az első (egyes) fejezet(ek) meddig teljesíthető(ek)? Egy hétig, vagy PEF küldetés végéig?
- Nem tudom pontosan, de szerintem az event végéig.

Itt nincs olyan, hogy ha bizonyos fejezeteket teljesítesz, akkor olcsóbban megvásárolhatod a PEF-et?
- Nem találtam ilyen opciót. A PEF az jelenleg 8200 HUF- körül van a boltban.

A Might Prinz kampány feladatairól, jutalmairól lehet tudni valamit?
- Azokat mindenki megnézheti, ott van a Kampányok között.
A jutalmak T6os hajók 3 pontos kapitánnyal és végleges festéssel:
Hatsuharu Japán romboló
Nürnberg Német cirkáló
Icarus angol romboló
Dallas, amerikai könnyű cirkáló
Normadie francia csatahajó
+ 1 festés a PEF-re.
részfeladatok jutalmai meg 1 db new year 2019 láda, összesen 15db.




És mi van ha:
- nincs szabad kikötőhely az új hajónak
- bent áll a nyereményhajó a kikötőben ( pl van egy Nürnberg-em)
Bár kocka legyen a talpán aki idáig eljut.... :blink:

[strike]Hát én ezidáig, ha prémhajót kaptam, dobtak hozzá egy portot is.[/strike]
Jogos a kérdés, mert ezek sima hajók. De már kaptam így egy német rombolót, kikötővel, kapitánnyal együtt. Úgyhogy szerintem ezekhez a hajókhoz kapsz portot is.
Arról nekem sincs infóm, mi van akkor amikor azt a hajót kapnád meg, ami éppen a kikötőben van.
Feltételezésem szerint a kikötőt, kapitányt megkapod, a hajó árát meg ezüstbe.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56292 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

acelkocka írta:
A jutalmak T6os hajók 3 pontos kapitánnyal és végleges festéssel:
Hatsuharu Japán romboló
Nürnberg Német cirkáló
Icarus angol romboló
Dallas, amerikai könnyű cirkáló
Normadie francia csatahajó
+ 1 festés a PEF-re.
részfeladatok jutalmai meg 1 db new year 2019 láda, összesen 15db.




És mi van ha:
- nincs szabad kikötőhely az új hajónak
- bent áll a nyereményhajó a kikötőben ( pl van egy Nürnberg-em)
Bár kocka legyen a talpán aki idáig eljut.... :blink:[/quote]

All ships will come with a permanent New Year camouflage, Port slot and Commander with three skill points. These ships will be automatically researched in the Tech Tree to their top configuration. Any preceding ships that you have not researched will remain in the "unresearched" status.

If you already have any of the above-mentioned ships in your Port, your bonus will include a Commander, Port slot and compensation in credits equal to the cost of that ship and her modules, adjusted for any active discounts. A new place in the Reserve will be added only is there is no vacant place for the newly-added Commander.

Vagyis slottal jönnek a hajók, csak azt nem jelzik a Kampány fülön.
És creditet kapsz ha az adott hajó megvan már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56299 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Felnéztem a Prémium shop-ba (bejelentkezve)
És személyre szabottan megvehetőek a kampányok.
Meg még két PEF (PRINZ EITEL FRIEDRICH)-es ajánlat is van. De nekem túl drágáknak tűnnek.
A 33 eFt-os az mindkét kampányt tartalmazza PEF-el.
A 25.5 eFt-os az csak a "STEEL MONSTERS" CAMPAIGN, +PEF.
A 15.5 eFt-os az csak a "STEEL MONSTERS" CAMPAIGN-t.
Kíváncsi leszek, hogy csökken e az áruk, ha teljesítek egy-egy részfeladatot/fejezetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56300 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
A Mighty Prinz kampányból a Hatsuharu meg is lett.
Kikötőhely és egy 3 pontos kapitány is érkezett vele együtt, valamint az állandó festése is.(-3% észlelhetőség, +4% szórás, -10% javítási költség és +50% XP).
Továbbá, teljesen ki is van fejlesztve, de az alap modulok vannak rajta. Így próbajárat elött azonnal át lehet szerelni a B törzsre , nagyobb lőtáv és picivel erősebb, de lassabb és 10 km-es torpedókra.

És a következő kampányfejezet egyik feladatát csak vele lehet megcsinálni (60.000 dmg) így érdemes a kampány következő részeit bekattintani és ezzel menni. ezzel menni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56301 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Palánta írta: A Mighty Prinz kampányból a Hatsuharu meg is lett.
Kikötőhely és egy 3 pontos kapitány is érkezett vele együtt, valamint az állandó festése is.(-3% észlelhetőség, +4% szórás, -10% javítási költség és +50% XP).
Továbbá, teljesen ki is van fejlesztve, de az alap modulok vannak rajta. Így próbajárat elött azonnal át lehet szerelni a B törzsre , nagyobb lőtáv és picivel erősebb, de lassabb és 10 km-es torpedókra.

És a következő kampányfejezet egyik feladatát csak vele lehet megcsinálni (60.000 dmg) így érdemes a kampány következő részeit bekattintani és ezzel menni. ezzel menni.

Ezt PEF-el teljesítetted?
A festést melyik hajóra kaptad? A Hatsuharu-ra vagy a PEF-re?
Melyik kampányon, hol kell kattintani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.321 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.