Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56103 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Kérdés
akkufuro Ez egy kicsit összeesküvés elméletnek látszik amit írsz :lol: Persze az ember hajlamos úgy érezni,hogy direkt vele a akar kib...ni a játék én is sokszor mondom a magamét a monitornak hogy "peersze el is hiszem hittanból ötös voltam mindent elhiszek" :silly: Amikor pont eltűnik a spot mikor becélzom satöbbi... De prémium fiókkal is ez van (van amikor nyerek vagy kódból kapok mert venni még sose vettem) Tier10-ben sokszor vagyok 8-9 esek ellen és ők meg írogatják hogy noob tier 10 ha veszítünk,mert mindenki hibáztat mindenkit csak saját magát nem. Mondom én is ilyen vagyok. Szóval szerintem is van a játékban egy kis manipulálás,de honnan tudod,hogy az ellenfélnél akik legyőztek nincs 3-4 olyan játékos aki előtt 5-6 csatát veszített? Az tuti,hogy nem a prémium fiókkal lehet jobb csatákat menni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja HunZsolt által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56104 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én egyet vallok és ehhez örökké tartani fogom magam. Mindegy ilyen meccsben vagy milyen hajóval milyen tierben.... Aki tud jól játszani, annak az az eredményében is mindig látszani fog... ENNYI! :whistle:
És a másik dolog meg az, hogy a játékosok több mint fele nincs tisztában minden jákékmechanikával és trükkökkel :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HunZsolt, Rallyefan81, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56105 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
Előre bocsájtom, hogy én rossz játékos vagyok mindenféle mérce alapján.

[DPH] Greendevil97 írta: És a másik dolog meg az, hogy a játékosok több mint fele nincs tisztában minden jákékmechanikával és trükkökkel :lol:


Ami valahol a készítők hibája is, hiszen oktató rész nem igazán van, és minden hasznos infót kb valami harmadik fél oldalán lehet olvasni, látni. Ami közösség építés szempontból hasznos lehet, de ugyanakkor azt eredményezi, hogy hajlamos a játékos idő abbahagyni az adott játékot a vélt/valós csalások miatt.

Elég csak a mostani Twilight Battle-re vagy előtte a Terror of the Deep, Sunray in the darkness és Saving the Transilvania, OP-okra gondolni, ahol a megszokottól eltérő környezet eléggé nagy problémákat okoz a játékosok nem kis részének.

TB-ben még most is, hogy lassan vége az eventnek és kb két hete már zajlik, még mindig mennek az anyázások a Steelrateknek hogy friendly fire, Leviathanok a healt még mindig csak magukra használják, Scarabokat, Vargokat meg sebezhetetlen csalóknak bélyegzik. Persze redditen van fent legalább két guide a TB hajókról, de a wg a kisujját sem mozdította valami ingame tutorialért, max a honlapjukra kirakott egy hírt benne a fogyócikkek leírásával, ami ki is pörgött 4 nap alatt...ezek után csodálkoznak hogy a játékosbázis gyengécske. Más kérdés, hogy szerintem nem is érdeke a wg-nek erősíteni a játékosok skillszintjét tutorialokkal. A How it Works sorozat az egyetlen ami némi betekintést enged, de az sem ingame.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56106 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
őszintén szólva, az egyetlen hely ahonnan semmi hasznosat nem tudtam meg a játékról, az maga a játék volt. Amikor nem értettem valamit/tudni akartam, magam néztem utána.És válasz mindig volt! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56109 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: ...vagy t5 ben miert deritenek fel radarral vagy miert tunnek el a hajok ha racelzok vagy egy csatahajonak miert jobb a rejt mint nekem romboloval Miert kerulok allandoan a luzer fc be a napi kihivast sem tudom megcsinalni neha ha nyerni kell Szerintem ezek olyan titkok amire csak a wg programozok es a prem fiok tudja a valaszt
Jobbulast sorstarsam :evil:


A Lúzer fc-re, az eltűnő hajókra és T5 radarra itt találod a választ. Ha ezen változtatni szeretnél akkor kérdezz. Amennyiben elégedett vagy azzal hogy a verzióval hogy a "wg titkolja dolgokat" akkor sok sikert a továbbiakban is :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, Rallyefan81, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56110 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro:Nem ertem a rangsort num1 hivatalnok vagyok elottem van egy csoka azon kivul hogy 360 napja lepett be csak athuzott korok vannak a neve mellett de o mar toborzo

Csirke soha ne vitatkozz egy num1 hivatalnokkal.Ittvanbajnemkicsi :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.