Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #56302 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem csökken szerintem. Pláne hogy a steeles kampányokat külön meg lehet venni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56303 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta:

Palánta írta: A Mighty Prinz kampányból a Hatsuharu meg is lett.
Kikötőhely és egy 3 pontos kapitány is érkezett vele együtt, valamint az állandó festése is.(-3% észlelhetőség, +4% szórás, -10% javítási költség és +50% XP).
Továbbá, teljesen ki is van fejlesztve, de az alap modulok vannak rajta. Így próbajárat elött azonnal át lehet szerelni a B törzsre , nagyobb lőtáv és picivel erősebb, de lassabb és 10 km-es torpedókra.

És a következő kampányfejezet egyik feladatát csak vele lehet megcsinálni (60.000 dmg) így érdemes a kampány következő részeit bekattintani és ezzel menni. ezzel menni.

Ezt PEF-el teljesítetted?
A festést melyik hajóra kaptad? A Hatsuharu-ra vagy a PEF-re?
Melyik kampányon, hol kell kattintani?


Megvettem az alap PEF-et a shopban
, majd a Mighty Prinz első fejezetet teljesítettem, ami az volt hogy a PEF-el kell menni egy nyertes csatát ahol legalább 400 alap XP-t kapsz. Utána kellett 30.000 sebzést okozni rombolókba. A jutalom a Hatsuharu+prémfestéssel+3pontos kapitánnyal+kikötőhely. És fel is lett oldva a következő fejezet aminek a jutalma a Nürngberg lesz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56305 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Palánta írta:

hadtjuk írta:

Palánta írta: A Mighty Prinz kampányból a Hatsuharu meg is lett.
Kikötőhely és egy 3 pontos kapitány is érkezett vele együtt, valamint az állandó festése is.(-3% észlelhetőség, +4% szórás, -10% javítási költség és +50% XP).
Továbbá, teljesen ki is van fejlesztve, de az alap modulok vannak rajta. Így próbajárat elött azonnal át lehet szerelni a B törzsre , nagyobb lőtáv és picivel erősebb, de lassabb és 10 km-es torpedókra.

És a következő kampányfejezet egyik feladatát csak vele lehet megcsinálni (60.000 dmg) így érdemes a kampány következő részeit bekattintani és ezzel menni. ezzel menni.

Ezt PEF-el teljesítetted?
A festést melyik hajóra kaptad? A Hatsuharu-ra vagy a PEF-re?
Melyik kampányon, hol kell kattintani?


Megvettem az alap PEF-et a shopban
, majd a Mighty Prinz első fejezetet teljesítettem, ami az volt hogy a PEF-el kell menni egy nyertes csatát ahol legalább 400 alap XP-t kapsz. Utána kellett 30.000 sebzést okozni rombolókba. A jutalom a Hatsuharu+prémfestéssel+3pontos kapitánnyal+kikötőhely. És fel is lett oldva a következő fejezet aminek a jutalma a Nürngberg lesz.

Igazából én is elgondolkodtam egy PEF vásárlásán (megerősítettél benne).
PEF-fel teljesíthetőnek tűnik a négy fejezetes kampány...

Bocsi, hogy minden válaszod (legalább) egy kérdést szül bennem.
Ez a Hatsuharu a festéssel együtt fél prémiumnak számít? (Azaz kapitányt nem lehet benne büntetlenül cserélni, de [strike]"gyártja a kreditet"[/strike].) Na most látom csak, hogy nem a kreditet hányja, hanem az Xp-t. Akkor ezt a kérdést megúsztad. :)
Ezeket a festéses hajókat érdemes megtartani, ha már teljesen ki van fejlesztve?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56307 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha tetszik a vele való játék, persze ;)
Nálam pl a Fubuki, Fuso örök darabok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56312 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Megtartás attól függ, hogy szereted-e és megtartanád-e azután, hogy a következő hajót kifejleszted, mert addig a camo totál fölös, mert szinte minden festés jobb ezeknél (vagyis +100% xp-t adnak manapság átlagban). A javítási költség levonás meg elsődlegesen t8-10-eseken éri meg, t10-eseken már -50% az érték.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56313 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Megtartás attól függ, hogy szereted-e és megtartanád-e azután, hogy a következő hajót kifejleszted, mert addig a camo totál fölös, mert szinte minden festés jobb ezeknél (vagyis +100% xp-t adnak manapság átlagban). A javítási költség levonás meg elsődlegesen t8-10-eseken éri meg, t10-eseken már -50% az érték.

Festésekbe nem vagyok otthon. Hogyan lehet olyan festéseket szerezni amelyek a hajóhoz vannak és nem kel újból rakni őket csatánként? Mert van nekem is olyan, amit körönként kell felrakni, de azokat a nagyobb tier-ekben gondoltam elhasználni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.356 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.