Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 11 hónapja #52579 Írta: Nortonor
Nortonor válaszolt a következő témában: Kérdés
Hirtelen felindulásból megvettem a tier 5-ös Texas prémium BB-t. (Egyébként eddig nagyon tetszik)
A kérdésem az lenne, hogy itt van-e gyorsított legénységképzés mint a Wot-ban és ha van hol tudom bekapcsolni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52580 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

Nortonor írta: A kérdésem az lenne, hogy itt van-e gyorsított legénységképzés mint a Wot-ban és ha van hol tudom bekapcsolni?

Itt a "gyorsítás" nem úgy működik, mint wot-ban. 19 pontos kapitánnyal szerzett elit kapitány xp-t tudod a többi kapitány képzésére elkölteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52581 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Kapitányok behozatalakor volt valami említés gyorsítótt képzés bekapcsolásáról, mint wotban, helyette lett az ami van most, nekem csak annyiban nem tetszik, hogy 4 milla xp-m van a hajókon fölösen, de ez van, majd lesz több xp rajtuk :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja #52583 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
Zászló ad +50% kapitány xpt+álcafestések 50-250%-ig.Ha eléred a 19-es szintet,akkor a kapitány xp amit szereztél free kapitány xp-ként gyűlik.Amit bármelyik kapitány képzésére használhatsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52584 Írta: Nortonor
Nortonor válaszolt a következő témában: Kérdés
Amcsi BB ágon a 10-es előtt van olyan hajó ami "megtartós"? Gondolok itt mondjuk a 8-asra ranked céljából vagy ilyesmi.
Csak azért hogy kalkuláljak-e előre plusz kapitánnyal arra az ágra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52586 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem tetszettek, főleg a 6-os New Mexico, azt meg is tartottam. Utána se voltak katasztrofálisak, de semmi extra. Van akinek bejön a NC, de gondolom a francia és az angol ág után már az se olyan mint rég. Kicsit papír, elég pontos és gyors. Egy jó kapitány amúgy nem árt ha van talonban, de mióta megláttam mennyi szabad kapitányi XP-m gyűlt össze nem nagyon foglalkozok ilyesmivel. Egy 10-es kapitány a legtöbb hajóra elég is kezdetnek.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.