Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 2 hete #52435 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Amcsi és japán CA ág szerintem nem ideális elsőnek, legalábbis a kis lőtáv néha gondot tud okozni (cserébe jó álcájuk van, az tény)
Japán dd-k jók kezdő dd-snek, remek álca, szinte csak torpedózni kell ,mert ágyúzásnál kb mindenki lever :D Pan ázsiát én nem ajánlanám, van egy ismerősöm, aki azzal kezdte, de kicsit bajlódik t7-ben.

BB-ből tényleg mindegy, csak annyiban függ a nemzet, hogy mely tiertől lesz váltás dreadnaught féle és modernebb bb között (francia-amcsi t7-ig, német-brit t6-ig, japán már elég korán elhagyja ezt, így azt nem érdemes ejteni)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52436 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Véleményem szerint mindenképp egy torpedó alapú romboló vagy csatahajó ággal indítanék. Mert ez a két osztály az amit a legkevésbé lehet bűntetni, ha hibázol. Jó, persze kivétel ha van anyahajó ellened, vagy belerohansz pár torpedóba. Nekem személy szerint az első 2000 csatámig csak csatahajó, és kevés rombolós csatám volt. Utána miután megtanultam mindent álltam neki a cirkálóknak. Japán romboló és csatahajó ággal nem lehet különösebben melléfogni. Az első két csatahajó kicsit meh... de utána végig elég jó lesz az ág. Cirkálóknak később állnék neki, mert nagyon sok dologra kell figyelni, és lényegesen gyorsabb is a játékmenet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52437 Írta: Nortonor
Nortonor válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm a válaszokat.
Akkor a cirkálókat egyelőre hagyom is.
A japán romboló ágat elkezdtem, illetve mivel a Wyoming már megvan, így azt az ágat folytatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52438 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
A kapitányokra figyelj oda hogy jó képességeket rakj rájuk. Minél kevesebbet kelljen átképezni a jövőben
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Nortonor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52446 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki tudja,hogy újabban miért nem fogadja el a WG.prémiumban a Visa/MC-t? csak és kizárólag a Discoveryt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52479 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!

Tud valaki infót adnia "SZTÁLINGRÁD" HAJÓRÓL? MIKOR KERÜL BE A JÁTÉKBA, LEHETE PRÉIUM HAJÓKÉNT MEGVENNI MEG ILYENEK?! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.398 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.